Şimdi Ara

ios 12'den ios 11'e dönüş iphone6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iPhone 6 Telefonum otomatik olarak iOS 12.1.2'ye güncelleme yaptı ve o günden beri şarjım su gibi gidiyor. Bataryada yeni olmasına rağmen. Ben ios 11'e dönmek istiyorum ama ipsw.me'de imzalar kapandığından dönemiyorum. Bunun için herhangi bir method var mıdır ekstra programla yapılabilecek ? Çok acil cevaplarını bekliyorum .

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunumut13 -- 19 Ocak 2019; 16:23:54 >

• Geçmiş olsun. Geri dönmenizin imkânı yok. Yapabileceğiniz en iyi şey telefonu sıfırlayıp ve baştan yükleme yapmak olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 11 e dönmem imkansiz. Apple imzaları kapatıyor. Kapali olduğu için donemezsin. Fakat bundan 7-8 ay once imzalari bir kac saat açmışlardi. Şanslı olup görenler döndüler ios11 e.
    ios 12'den ios 11'e dönüş iphone6

İmzalar maalesef kapali donemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdaryigiter -- 19 Ocak 2019; 16:51:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemek eskitmektir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdaryigiter

İos 11 e dönmem imkansiz. Apple imzaları kapatıyor. Kapali olduğu için donemezsin. Fakat bundan 7-8 ay once imzalari bir kac saat açmışlardi. Şanslı olup görenler döndüler ios11 e.

İmzalar maalesef kapali donemezsin
    12 cikali 7-8 ay oldu mu yav

O olay oldugunda cogu kisi ios 10a dondu. Tabi i8 i olanlarin secenegi yoktu. Ben o zamanlar 12 yoktu diye hatirliyorum.

• O olay oldugunda Apple calısanlarını cihazlarını ios 10'a çekti.
  • Doğrudur. Ben sürümleri karıştırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.