Şimdi Ara

İos 11 ile Dokunmatiği Giden İphone 6 Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben ios 11 e geçtiğimden beri dokunmatiğim çalışmıyor denebilir günde 2-3 defa falan anca geliyor kapatıp açında çok az bi süre dayanıp sonrasında yenden gidiyor kulandırmıyor bana.İmzalar kapalı olduğundan geri dönemiyorum hiç bir yerde cevap bulamıyorum bi öneriniz varmı?

• İos 11 den sonra yan sanayi ekranlarda lldukça fazla dokunmatik problemi çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone teknik İ kullanıcısına yanıt
    orjinal ekranın sorunumu çözüp çözmiceğini garanti edemiyorum ve malum orjinaller çok pahalı bundan ziyade dokunmatik entegresinde sıkıntı olabilirmi diye düşünüyorum fakat olayın ios11 sonrası olması aklımı karıştırıyor.Tesadüf mü yoksa gerçekmi bilemiyorum
  • iphone 7 plus sahibiyim ekranım orjinal ve dokunmatik istediğim verimle çalışmadığı için zorlu centerdaki apple storedan randevu aldım.Bununla ilgili dokunmatiğin algılamayıp 1 dakka sonra hiç birşey yokmuş gibi çalışıp sonra tekrar basmadığınıa dair videoyuda gösterdim.test yaptılar ekranda bileşenlerde sorun yok dediler.iOS 11 den sonra bluetooth ve wifiyle ilgili çok şikayet alıyoz sizin kullandığınız bir kaç uygulama çökmüş ondan olabilir dedi.Beni tatmin etmedi tabi.
    Yeni yazılım yükleyip verdiler sanki ben yüklemeyi bilmiyormuşum gibi.Sonuç şuan gene aynı dokunmatik benim gözlemlediğim en çok instagramı kullandığımdan bir resme bakıp geri < simgesine tıkladığımda 5 kez 7 kez algılamıyor sonra algılıyor düzelmedi.Yani sorun bence ekranın yan sanayi veya orjinal olmasıyla pek alakalı değildi işlemci yada yazılım tabanlı gibi geliyor.Ama sorun mu sorun düzeldimi düzelmedi çözüm sundular ama çözüm olmadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.