Şimdi Ara

İnternettenmi magazadanmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu teknosa mediamarkt gibi firmaların internet sitelerindenmi almam daha iyi olur direkt magazadanmı almam daha iyi olur

• Alacagin tv yi belirlediysen
    Tabiki interneten alman daha avantajli olucaktir.
    14 gun icerisinde kosulsuz iade buyuk bir avantaj saglamakta.
    Tabi bunun yaninda alisveris yapacagin sitede onemli bir faktor.
    İlk onceligin bildigin ve guvendigin siteler olmali.
    İkinci olaraksa iade politikalarini okumalisin.
    Ornegin media markt iade islemlerinde kati bir yapi izler. Urunun kullanilmamis olmasini talep eder. Tabi kullanmadan nasil memnuniyet olculur o ayri bir konu.
    Bu donemde internetten dogru alisveris daha mantikli bir yol olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tobreakuaro kullanıcısına yanıt
    internetten alman daha mantıklı çünkü mağazalardan daha ucuza oluyor. ayrıca bilindik markaların garantisi aynı zaten. mağazanın tek avantajı ürünü görebiliyosun. bence git mağazadan ürünü gör beğen, internetten fiyatını kıyasla hangisi bütçene uygunsa oradan al. teknoloji alışverişlerimi yaptığım uygun güvenilir mağazalar var internette
  • Hakan önerebilceğin magaza isimleri varmı internetten
    hakan068
  • Josereys kullanıcısına yanıt
    ben bi kaç tv önereyim siz değerlendirin siteyi. elektronik eşyalarımı bu siteden alıyorum. mağazalarla arasında çok fark var.
    Samsung UE-48H6270 48" (Dört Çekirdekli) WIFI Uydu Alıcılı SMART 3D LED TV
    LG 42LB620V 42" Uydu Alıcılı UsbMovie 3D FULL HD LED TV + 2 Adet 3D Gözlük Samsung UE-55H6270 55" SMART 3D LED TV
    üç farklı boyuttan şuan indirimde olan ürünler koydum. fiyatları piyasadan ves mağazalardan iyi. güvenle alabilirsinz. artık büyük markalar kendi garantisini veriyor zaten. samsung türkiye, lg türkiye felan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.