Şimdi Ara

İnternetten para kazanmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün gece uyanık kalınca aklıma bi fikir geldi. Ya millet internetten para kazanıyor, ben site kodlama bilgim olmadan sadece bi adama para verip abi bana şöyle bi site yap desem arayüzü sağlam bir siteyi adam ne kadara yapar? Ayrıca yaptığım site ne tür bi site olmalı? Mesela film sitesi mi yada ona benzer bir şey mi?

Bir de site'ye bulaşmadan bi blog açıp böyle link kısaltarak paypal'dan gelir elde etmek nasıl mümkündür, konu hakkında bilgili olanlar?

• Bence iyi bir site kur
    sen bu işi biliyorsun zaten
    sonra paraya para demessin

ama paraya yağmaya başlayıncade ki
    Allaha şükür parayı görebilecek bir yüzüm var

Sonra

İki rekat Şükür namazı kıl
  •  İnternetten para kazanmak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatasız Cool

İşte sorun da bu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Roghidas

quote:

Orijinalden alıntı: Hatasız Cool

İşte sorun da bu hocam

Alıntıları Göster
    Updullah

• quote:

Updullah

Alıntıları Göster
    internet aboneligini iptal ettir.dışarı çık iş ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

Öğrenciyiz hocam
  • quote:

quote:

Öğrenciyiz hocam

Alıntıları Göster
    Kodlamaya başla nedense forumda dünden beri programlamaya başlayan başlayana
    Sende başla gitsin olmazsa

• quote:

İmza mesaj uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat57

quote:

İmza mesaj uyumu

Alıntıları Göster
    Siteyi kurdurmakla bitse o iş ülkemizde işsiz kalmazdı. Sürekli güncel tutmalısın, sürekli ilgilenmelisin. Tavsiyem: Pts işine gir. Akmasada damlıyor.
  • quote:

Bütün gece uyanık kalınca aklıma bi fikir geldi. Ya millet internetten para kazanıyor, ben site kodlama bilgim olmadan sadece bi adama para verip abi bana şöyle bi site yap desem arayüzü sağlam bir siteyi adam ne kadara yapar? Ayrıca yaptığım site ne tür bi site olmalı? Mesela film sitesi mi yada ona benzer bir şey mi?

Bir de site'ye bulaşmadan bi blog açıp böyle link kısaltarak paypal'dan gelir elde etmek nasıl mümkündür, konu hakkında bilgili olanlar?

Üsteki abimizin blogu iyidir ona bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Reis -- 14 Temmuz 2013; 10:12:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reExecution

C# başlangıç derecesinde biliyorum hatta bu bilgiyle internetten unity kodlarını birleştirip bu sene TÜBİTAK bilim fuarına katılım Ankara finalleri'ne katıldım. Gerçi eğitime pek yediremememişim oyunu ödül vermediler ama iyi bir başlangıç oldu benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Siteyi kurdurmakla bitse o iş ülkemizde işsiz kalmazdı. Sürekli güncel tutmalısın, sürekli ilgilenmelisin. Tavsiyem: Pts işine gir. Akmasada damlıyor.

PayPal blogunu okuyorum şu an ve gerçekten yararı dokunur gibi gözüküyor
  • quote:

quote:

C# başlangıç derecesinde biliyorum hatta bu bilgiyle internetten unity kodlarını birleştirip bu sene TÜBİTAK bilim fuarına katılım Ankara finalleri'ne katıldım. Gerçi eğitime pek yediremememişim oyunu ödül vermediler ama iyi bir başlangıç oldu benim için

iyiymiş

• quote:

PayPal blogunu okuyorum şu an ve gerçekten yararı dokunur gibi gözüküyor

Epey uğraştırıyor ama emeğimizin karşılığını az da olsa alabiliyoruz. Ne kadar zaman ayırırsan o kadar çok kazanırsın. Tamamen senin performansına ve isteğine bağlı.

http://u1307.hizliresim.com/1c/g/q897t.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemâncı

quote:

quote:

iyiymiş

Alıntıları Göster
    Şu an çok kötü fail oldum ben kredi kartı kullanmadan kazanmaya bakıyordum. PayPal'a üye olamadım kredi kartsız

• quote:

Şu an çok kötü fail oldum ben kredi kartı kullanmadan kazanmaya bakıyordum. PayPal'a üye olamadım kredi kartsız

Alıntıları Göster
    Kredi kartı olmasada paypala üye olabilirsin. Bir çok kişi kartsız kullanıyor. Daha sonra eklersin. Olmadı 1 ininal kart alırsın 5 liraya onu eklersin. O adımı geç gibi bir şey olmalı paypala üye olurken.
  • quote:

Kredi kartı olmasada paypala üye olabilirsin. Bir çok kişi kartsız kullanıyor. Daha sonra eklersin. Olmadı 1 ininal kart alırsın 5 liraya onu eklersin. O adımı geç gibi bir şey olmalı paypala üye olurken.

O adımı geçtim ama şimdi winat9 gibi programlardan (Blog'dan okudum) hala para kazanabiliriz değil mi?
  • quote:

quote:

O adımı geçtim ama şimdi winat9 gibi programlardan (Blog'dan okudum) hala para kazanabiliriz değil mi?

Alıntıları Göster
    Winat9 androidde patladı diye biliyorum. Bende 2 cihaz vardı birisi artık desteklemiyor. Diğeride kapanıyor hata veriyor. Eğer cihazın destekliyorsa evet.

• quote:

Winat9 androidde patladı diye biliyorum. Bende 2 cihaz vardı birisi artık desteklemiyor. Diğeride kapanıyor hata veriyor. Eğer cihazın destekliyorsa evet.

Denedim. Olmuyor. **** falan deneyeceğim artık

Edit forum b i t . l y 'yi sansürlemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roghidas -- 14 Temmuz 2013; 10:51:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.