Şimdi Ara

İnternetten bazı dosyaları indiremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

League of Legends patch yaparken çok yavaş indirdiğini farkettim. 50 kb/s'ye inip sıfırlanıyordu. Bunun içinhttps://support.riotgames.com/hc/tr/articles/224826367-Hextech-Onar%C4%B1m-Arac%C4%B1-ile-Otomatik-Sorun-Giderme adresinde hextech repair tool indirmeyi denedim. İndirmeye 1500 kb/s ile başlayıp hızlıca 0'a düşüyor ve network error veriyor. Sadece o linkte sorun olabilceğini düşünüp, gezginlerden rasgele bir program indireyim dedim. mcafee indirmeye çalıştım onda da normal başlayıp 0'a düştü. Nvidia geforce experince programını indirmeye çalıştım onda sıkıntı olmadan indirdi. Eset smart security kullanıyordum belki ondandır diye onu da tamamen kaldırıp pc'yi yeniden başlattım. hala hextech repair tool'da hata veriyor 0'a düşüyor. internetle mi ilgili acaba?

• Aynı internete başka laptop'tan denedim sorun olmuyor. Sadece kendi laptop'umdan bu sorunu yaşıyorum. Firewall kapalı, herhangi bir antivirüs yok. chrome, firefox ve opera'dan da aynı şeyi yapıyor. bağlantı hızı sıfıra düşüyor ve network error veriyor. yarıdmlarınızı bekliyorum :c
  • Kendi telefonumun internetimi kendi lapotopumda denedim, sorunsuz indiriyor. çözümsüz kaldım.
  • hocam laptop u ethernet kablosu ile baglayip deneyin. eger ayni sorun olmuyorsa. sorun wifi adaptorundedir. wifi adaptorunun driverini guncelleyin. ya da wifi da donanimsal sorun vardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wifi adını değiştirip deneyin, modemdeki yerel ip adresiinizi sıfırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

wifi adını değiştirip deneyin, modemdeki yerel ip adresiinizi sıfırlar.

Teşekkür ederim. Sorun çözülmüştür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.