Şimdi Ara

İnternetten abone olmak sorun oluşturur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTNET'e bayi yerine internetten abone olsam sorun çıkar mı?

• Tavsiye etmem neden mi dersen ;

modem ve sözleşmen kargo ile geliyor tabi o kargonun gelmesi belirli bir zaman alıyor.Diyelim ki kargo geldi içinde sözleşme var onu imzalayıp aynı kargo ile türk telekom merkezine geri göndereceksin doğal olarak o da belirli bir zaman alıyor.Belki o imzaladığın yerler eksik olabilir o da ayrı bir sorun olur.Ben internetten başvuru yaptım kargo geldi ama başvurumu iptal edip telekom merkezinden bizzat başvurarak abone olmaya çalıştım bu sefer de açık bir başvurunuz var onu iptal etmeden abonelik açamayız dediler.Bu sefer tekrar müşteri hizmetleri ve kargo firması arasında git-gel yaptım uğraştırdılar beni.kargonun merkeze ulaşmasını beklediler eğer sözleşme imzalanmamışsa başvuru iptal oluyormuş.Neyse telekom merkezde biraz uğraşarak mailleşerek kargo merkeze ulaşmadan iptal ettiler ve başvuru yapabildim.

Kısacası Hiç Bulaşma, Telekom Ana Merkezlerinden Kendin Başvuru Yaparak Abone Ol, Benden Söylemesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 3 Mart 2016; 14:41:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojik Maniac

Tavsiye etmem neden mi dersen ;

modem ve sözleşmen kargo ile geliyor tabi o kargonun gelmesi belirli bir zaman alıyor.Diyelim ki kargo geldi içinde sözleşme var onu imzalayıp aynı kargo ile türk telekom merkezine geri göndereceksin doğal olarak o da belirli bir zaman alıyor.Belki o imzaladığın yerler eksik olabilir o da ayrı bir sorun olur.Ben internetten başvuru yaptım kargo geldi ama başvurumu iptal edip telekom merkezinden bizzat başvurarak abone olmaya çalıştım bu sefer de açık bir başvurunuz var onu iptal etmeden abonelik açamayız dediler.Bu sefer tekrar müşteri hizmetleri ve kargo firması arasında git-gel yaptım uğraştırdılar beni.kargonun merkeze ulaşmasını beklediler eğer sözleşme imzalanmamışsa başvuru iptal oluyormuş.Neyse telekom merkezde biraz uğraşarak mailleşerek kargo merkeze ulaşmadan iptal ettiler ve başvuru yapabildim.

Kısacası Hiç Bulaşma, Telekom Ana Merkezlerinden Kendin Başvuru Yaparak Abone Ol, Benden Söylemesi...

Çok sağolun hocam cevap için, benim problemim şu ; Ben aboneliğimi iptal ettiğim için 3 ay içerisinde kampanyalara dahil olamıyorum. Annemin yada babamın üzerine interneti yaptırmam lazım ama onlar ayrı şehirde. O yüzden internetten babamın üzerine yaptırayım dedim. Babam bulunduğum şehire gelmeden babamın üzerine yaptırabilir miyim? Ben Bolu'dayım babam Karabük'te, Karabük'ten Bolu'daki adrese internet yaptırılabilir mi?

• 1 hafta boyunca karabükte olacağım diye oraya kargoyu yönlendirin dersen olur bence. çünkü babanın adına sözleşme geldiği için babanın imzasını ister kargo görevlisi. karabük adresine modem ve sözleşme gelir baban imzalar, sonra modemi sana gönderir kullanırsın diye düşünüyorum. süreç biraz daha uzar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baban eğer o süreci sabırla ve düzgünce yapabilecekse sana kalmış ya da başka iss lere yönebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojik Maniac

Baban eğer o süreci sabırla ve düzgünce yapabilecekse sana kalmış ya da başka iss lere yönebilirsin

Hallettim hocam yorumlarınız için çoooooooooook sağolun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.