Şimdi Ara

İnternette Video Açılmıyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
93.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • resımdekı yesıl ekranı gorunce yazdım yukarıdakı yorumu ..cozumu yazdıgım gıbı ..ama hıc acılmıyorda flash hatası alıyorsanız .. dedıgım gıbı vıdeoları explorerda acmayı deneyın ..aynı chrome ve fırefoxda oldugu gıbı explorerda sızden eksık bırsey varsa flash gıbı yuklemenızı ısteyecek hatta yukleyeyım mı dıye soracak .. evet dıyıp kurdugunuzda ..dıger tarayıcılarda da sorun cozulur dıye dusnuyorum ..
  • Arkadaşlar benim sorunuma cevap vercek yok mu ? benim kinde bu arkadaştaki gibi yeşil şerit, filan çıkmıyor,açılmıyack videolarda direk simsiyah ekran ne bi hata ne bi sinyal veriyor...YARDIMM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancaklı42

Arkadaşlar benim sorunuma cevap vercek yok mu ? benim kinde bu arkadaştaki gibi yeşil şerit, filan çıkmıyor,açılmıyack videolarda direk simsiyah ekran ne bi hata ne bi sinyal veriyor...YARDIMM...

ustad yesıl ekran ıcın uygulanan yontemı denedınız mı ?
  • Hocam dedigin yere baktım zaten varmış oralar...yurakarıda bahsettigim gibi hiç bi eksigim filanda yok,adobe grubum son sürüm ...
  • 3 sene önceki konum hortlamış
  • yapcak bi şey yok sorun bu ne zaman gelcegi belli olmuyor,hocam 3 sene önce sen nasıl çözmüştün ??
  • bilgisayarına adobe shockwawe yi yükle
  • http://get.adobe.com/shockwave/ eğer bulamassan falan buda linki
  • wala hocam o var bende son sürüm ... !!!
  • chrome dan da denedim gene açılmıor...
  • Yardım edecek kimse yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancaklı42

yapcak bi şey yok sorun bu ne zaman gelcegi belli olmuyor,hocam 3 sene önce sen nasıl çözmüştün ??

dün yediğin yemeği hatırlıyor musun diye sorsana bi
  • Hmm.. canın saolsun.. belki diger arkadaşlardan bişey çıkar
  • Arkdaşlar hadi yaw bakın başka sitelerde bulamadım buraya güvendigim için geldim yardımcı olunn ..
  • Arkdaş hadi yaw bi bileniniz vardır kesin
  • @Sancaklı42

bende de aynı sorun vardı. biraz kurcalayınca sorunu buldum. Umarım sizinde sorununuza bir çare olur.
    Aşağıdaki adımları bir deneyin.

1) Öncelikle videonun üzerine gelin Ve sağ tıklayın.
    2) Buradan genel ayarları seçin.
    3) Burası Flash Player ayarları yöneticisidir. Gelen ilk kısımda yeni sitelerin bu bilgisayarda bilgi kaydetmesine izin vermeden önce sor seçeneği işaretli mi ona bakın.
    4) Muhtemelen bu kısım işaretlidir. Önemli değil. ilk seçenek de olabilir.
    5) Bunların hemen altında siteye göre yerel depo ayarlarını tıklayın.
    6) Burada web sitesi adı, kullanılan depo ve depo erişimi var. Burada depo erişimi kısmına izin ver deyin ve çıkın.
    7) videosu açılmayan sayfaları yenileyin.
    8) Videonun üzerinde bu sitenin veri depolamasına izin ver diyecek. Buna bir kez izin verin.

Bundan sonra videoları izleyebilirsiniz.

Bende çalıştı. Umarım sizde de çalışır ve bir soruna kesin çözüm bulmuş oluruz. Ben şu anda videoları izleyebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekin_rara

@Sancaklı42

bende de aynı sorun vardı. biraz kurcalayınca sorunu buldum. Umarım sizinde sorununuza bir çare olur.
    Aşağıdaki adımları bir deneyin.

1) Öncelikle videonun üzerine gelin Ve sağ tıklayın.
    2) Buradan genel ayarları seçin.
    3) Burası Flash Player ayarları yöneticisidir. Gelen ilk kısımda yeni sitelerin bu bilgisayarda bilgi kaydetmesine izin vermeden önce sor seçeneği işaretli mi ona bakın.
    4) Muhtemelen bu kısım işaretlidir. Önemli değil. ilk seçenek de olabilir.
    5) Bunların hemen altında siteye göre yerel depo ayarlarını tıklayın.
    6) Burada web sitesi adı, kullanılan depo ve depo erişimi var. Burada depo erişimi kısmına izin ver deyin ve çıkın.
    7) videosu açılmayan sayfaları yenileyin.
    8) Videonun üzerinde bu sitenin veri depolamasına izin ver diyecek. Buna bir kez izin verin.

Bundan sonra videoları izleyebilirsiniz.

Bende çalıştı. Umarım sizde de çalışır ve bir soruna kesin çözüm bulmuş oluruz. Ben şu anda videoları izleyebiliyorum

+1
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.