Şimdi Ara

İnternetim yavaşladı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar internetim çok yavaşladı.10 saniyede kadar sürede yüklenen mynet şimdi 30 40 saniyede anca açılıyo tüm sayfalarda böle bi yavaşlık oluştu.Virüs taramsı falan herşeyi yaptım pc tertemiz buna eminim ama aynı sorun devam ediyo?????

• wer formati modeme reset at
  • quote:

Orijinalden alıntı: inspiretr

wer formati modeme reset at
    quote:

Orjinalden alıntı: inspiretr

ne çok akıllısın sen ya

dostum öncelikle ağ veya net ile ilgili herhangi bir ayar yaptın mı?

mesela youtube veya benzeri sitelere girmek için dns kullanıyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda1811

quote:

Orjinalden alıntı: inspiretr

ne çok akıllısın sen ya

dostum öncelikle ağ veya net ile ilgili herhangi bir ayar yaptın mı?

mesela youtube veya benzeri sitelere girmek için dns kullanıyor musun ?

Alıntıları Göster
    NetLimiter gibi bir programla internet ve ağ trafiğini kontrol et. Senin haberin olmaksızın kaynağı kim bilir neler kullanıyor. Hangi virüs programını kullanıyorsun. Nod32 internet hızından epey yer mesala...

• quote:

Orijinalden alıntı: birdirbir2

NetLimiter gibi bir programla internet ve ağ trafiğini kontrol et. Senin haberin olmaksızın kaynağı kim bilir neler kullanıyor. Hangi virüs programını kullanıyorsun. Nod32 internet hızından epey yer mesala...

Alıntıları Göster
    ttnetten kaynaklı bir sorun olmasın yoksa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ultima_

ttnetten kaynaklı bir sorun olmasın yoksa ?

Alıntıları Göster
    Kaspersky ve daha sonrasında nod32 yükledim ikisinide kullanmıştım bi kaç gün ondan sonra yavaşladı sanırım
    Ayrıca dns falan hiç bi ayar da ellemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meraklısülo

Kaspersky ve daha sonrasında nod32 yükledim ikisinide kullanmıştım bi kaç gün ondan sonra yavaşladı sanırım
    Ayrıca dns falan hiç bi ayar da ellemedim.

Alıntıları Göster
    arkadaşım ilk önce bu sorunlar karşılaşan ilk sen değilsin yapacağın şey ttnet in kurduğu yada diğer servis sağlayıcıların kontrol merkesini ara 4440375 burayı ara ve bir dizi sorudan sonra hattını kontrol ettir.bi takım sorular sorarla rhat geliyomu ışık yanıyormu diye eğer ordan fiziksel bir hata var cevabını alırsan işte o zaman sorunu kendinde ara nasıl rayacaksın şöyle şimdi net kullandığın telefonu bağladığın kabloları kontrol et eğer hem telefon hem hnet kullanıyorsan bir hat üzaerinden splitter çok öenmli çift bobinajlı splitter kullan.birde kasa ve adsl arasındaki rj45 port girişlerini kontrol et kablolarını kontrol et zamala gevşemede net kesilmiyo ama yavaşlatabiliyor.olmadı bunlar adsl modeme reset at reset atarken bir kere bas reset butonuna.kolay gelsin olmassa yine söyle yardımcı olayım.saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: sonhack

arkadaşım ilk önce bu sorunlar karşılaşan ilk sen değilsin yapacağın şey ttnet in kurduğu yada diğer servis sağlayıcıların kontrol merkesini ara 4440375 burayı ara ve bir dizi sorudan sonra hattını kontrol ettir.bi takım sorular sorarla rhat geliyomu ışık yanıyormu diye eğer ordan fiziksel bir hata var cevabını alırsan işte o zaman sorunu kendinde ara nasıl rayacaksın şöyle şimdi net kullandığın telefonu bağladığın kabloları kontrol et eğer hem telefon hem hnet kullanıyorsan bir hat üzaerinden splitter çok öenmli çift bobinajlı splitter kullan.birde kasa ve adsl arasındaki rj45 port girişlerini kontrol et kablolarını kontrol et zamala gevşemede net kesilmiyo ama yavaşlatabiliyor.olmadı bunlar adsl modeme reset at reset atarken bir kere bas reset butonuna.kolay gelsin olmassa yine söyle yardımcı olayım.saygılar

Alıntıları Göster
    bu sorun yüzünden binada bana ait olan telefon hattını cat5e patch kablo ile kendim değiştim, düzeldi mi ? snde 120-130 kb arası indiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: c4n

bu sorun yüzünden binada bana ait olan telefon hattını cat5e patch kablo ile kendim değiştim, düzeldi mi ? snde 120-130 kb arası indiriyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bilgisayara format attım modeme reset attım daha sonra kablo bağlantılarını tekrar gözden geçirdim ve 34 kb iken bu hıza çıkabildi

• quote:

Arkadaşlar bilgisayara format attım modeme reset attım daha sonra kablo bağlantılarını tekrar gözden geçirdim ve 34 kb iken bu hıza çıkabildi

Alıntıları Göster
    Yav bu seferde böle çıktı.git gide batıyoz...

• quote:

Alıntıları Göster
    haftasonları bu saatlerde hep böyle bu internet. rapidden bile 30-40Kb/s ile indiriyorum enfazla.. şu türk telekom altyapısına ne zaman yatırım yapıp bu hız sorununa çare bulacak merak ediyorum.. sene 2009 oldu bea.

• quote:

Alıntıları Göster
    Millet bu adil olmayan tarifelere tepki olmak üzere tüm 8Mbit sınırlı sınırsız kullanıcılar downloada abanırsa durum böyle olur. Gece saat 12 den sonra net düzelecek , çünkü kotalı kullanıcılar downloadlarını kesecekler , mecburen.Şu TTNET'in haline bak , daha da beter olur inşallah da yargı yollarına düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: cunkurd

Millet bu adil olmayan tarifelere tepki olmak üzere tüm 8Mbit sınırlı sınırsız kullanıcılar downloada abanırsa durum böyle olur. Gece saat 12 den sonra net düzelecek , çünkü kotalı kullanıcılar downloadlarını kesecekler , mecburen.Şu TTNET'in haline bak , daha da beter olur inşallah da yargı yollarına düşer.

Alıntıları Göster
    Bu durum bende 10 günden beri devam ediyo yani bu ay sonu die milletin abanmasından kaynaklanıyo olabilir bencede.çünkü hiç bişi yokken böle oldu..

• quote:

Bu durum bende 10 günden beri devam ediyo yani bu ay sonu die milletin abanmasından kaynaklanıyo olabilir bencede.çünkü hiç bişi yokken böle oldu..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: meraklısülo

Aynen ya bende de 10 gündür istisnasız hergün gece düzeliyor, gündüz felç; 15-20 kb/sn'nin üzerine çıkmıyor. Bunun sebebi nedir, gerçekten bu 8 mbit'likler yüzünden mi oluyor bu durum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Orjinalden alıntı: meraklısülo

Aynen ya bende de 10 gündür istisnasız hergün gece düzeliyor, gündüz felç; 15-20 kb/sn'nin üzerine çıkmıyor. Bunun sebebi nedir, gerçekten bu 8 mbit'likler yüzünden mi oluyor bu durum?

Alıntıları Göster
    Şu an benim int hızı 85 kb a çıkmış.Anlaşılan biz her ayın son haftası böle sıkıntıya düşcez bu 8Mbps olanlardan dolayı
    Artık biz downloadlarımızı ay başı etcez onlarda ay sonu etsinler işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meraklısülo -- 1 Haziran 2009; 11:34:10 >

• quote:

Şu an benim int hızı 85 kb a çıkmış.Anlaşılan biz her ayın son haftası böle sıkıntıya düşcez bu 8Mbps olanlardan dolayı
    Artık biz downloadlarımızı ay başı etcez onlarda ay sonu etsinler işte

Alıntıları Göster
    TTnetin rezillği diyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Atila

TTnetin rezillği diyorum...

Alıntıları Göster
    şu an çok kötü sayfalar ya hiç açılmıyor yada çok yavaş.sizde durum nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@NT

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: K@NT

Adres bulunamadı

www.google.com.tr konumundaki sunucu bulunamıyor.

1 Haftadır böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı_Geç

quote:

Adres bulunamadı

1 Haftadır böyle

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: AhMeT.

quote:

Adres bulunamadı

1 Haftadır böyle

piyasada ufak bir trojan var bence ismi henüz belli olmayan.ana sayfası google .com oalnalara bulaşan.tahminim bu çünki bazı arkadaşlarımda da aynı olay görülüyor bu aralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı_Geç

quote:

Adres bulunamadı

1 Haftadır böyle

Alıntıları Göster
    bende bugün problem var hatta sabah problem yoktu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.