Şimdi Ara

İnternete Karşıtlığı Her Geçen Gün Artan Cumhurbaşkanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gazetecileri Koruma Komitesi (CPJ), Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaptıkları görüşme hakkında açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hükümetin interneti kontrol altına alma çabalarını savunarak, "İnternete olan karşıtlığım her geçen gün daha da artıyor" dedi.

Kaynak: Radikal

Daha da sansür ve baskı oldukça internetin kontrol altına alınabileceğini savunarak yanlış kararlar alınıp yanlış açıklamalar yapılmaya devam ediliyor. Önce özgürlüğümüz sonra itibarımız yerler altında.

• Karsitligi artsa ne yazar,artmasa kac yazar? O eski halinden eser yok zaten.En son BM toplantisinin yapildigi salonda da bos masalara konustu.Cikista ABD polislerince darp edildi.

Boyle bir liderimiz var.Tipik bir ortadogulu olarak goruluyor artik zaten.Sozlerinin dinlendigini ya da umursandigini sanmiyorum.

Internetin fisi elinde degil istedigi zaman takip,istedigi zaman cikartsin.Sacma sapan bir laf edip kendini rezil etmis yine her zaman yaptigi gibi.

Baska bir ulkede olsa infial olacak mesela aslinda ama uzerinden kac gun gecmesine ragmen forumda konusu bile acilmadi.Dusun artik.

Gulup gecin
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Karsitligi artsa ne yazar,artmasa kac yazar? O eski halinden eser yok zaten.En son BM toplantisinin yapildigi salonda da bos masalara konustu.Cikista ABD polislerince darp edildi.

Boyle bir liderimiz var.Tipik bir ortadogulu olarak goruluyor artik zaten.Sozlerinin dinlendigini ya da umursandigini sanmiyorum.

Internetin fisi elinde degil istedigi zaman takip,istedigi zaman cikartsin.Sacma sapan bir laf edip kendini rezil etmis yine her zaman yaptigi gibi.

Baska bir ulkede olsa infial olacak mesela aslinda ama uzerinden kac gun gecmesine ragmen forumda konusu bile acilmadi.Dusun artik.

Gulup gecin
    Başka bir ülkenin başkanı falan söylese deli gömleği giydirip hastaneye yatırırlar. Ama bizde normal, akıllıya hasretiz biz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BF8E9B238

Başka bir ülkenin başkanı falan söylese deli gömleği giydirip hastaneye yatırırlar. Ama bizde normal, akıllıya hasretiz biz.

Alıntıları Göster
    Niye üstünde duruyorsunuz ki? Böyle söylemediğini iddia edebilir ( galiba etti bile ) Sayın Cumhurbaşkanımız!
    Ne kadar yanlış anlaşılıyor bu Cumhurbaşkanının her sözü yaww? Hayatım boyunca gördüğüm tüm Cumhurbaşkanları arasında defalarca söylediğinin aslında " öyle demek olmadığını " açıklamak durumunda kalma konusunda çok açık ara önde!

• quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Niye üstünde duruyorsunuz ki? Böyle söylemediğini iddia edebilir ( galiba etti bile ) Sayın Cumhurbaşkanımız!
    Ne kadar yanlış anlaşılıyor bu Cumhurbaşkanının her sözü yaww? Hayatım boyunca gördüğüm tüm Cumhurbaşkanları arasında defalarca söylediğinin aslında " öyle demek olmadığını " açıklamak durumunda kalma konusunda çok açık ara önde!

Alçaktırlar namussuzdurlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cumhurbaşkanı tamamen haksız değil. Sanal alem büyük oranda ego tatmini, küfür ve aşağılama merkezi olmuş durumda.
  • herhangi bir ingiliz, kraliçe elizabeth'e ana avrat sövebiliyor ve kraliçe kızmıyor. kendi fikri deyip, geçiyor. Büyük Britanya'dan bahsediyoruz. rte iradesi olmayan, zavallı bir adam. Bir Türk vatandaşı olarak böyle düşünmememi ve yazmama engel olamaz.

Eğer dürüst ve müslümansa, önceden kalan davalardan dolayı aklatsın kendisini. Adam zanlı yahu!

Sonra da halkı suçlasın. Yeter bu kadarı da!
  • Kendisine oy vermeyene, destek çıkmayana; ''hain'', ''şerefsiz'', ''kanıbozuk'' diyen birisi benden nezaket bekleme hakkına da sahip değildir. Benim paramla besleniyor. Ben kulum, vatandaşım. Allah'ın kısıtlamadığı şeyleri bu şahıs kısıtlayamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Kendisine oy vermeyene, destek çıkmayana; ''hain'', ''şerefsiz'', ''kanıbozuk'' diyen birisi benden nezaket bekleme hakkına da sahip değildir. Benim paramla besleniyor. Ben kulum, vatandaşım. Allah'ın kısıtlamadığı şeyleri bu şahıs kısıtlayamaz.
    Kendisi benim Cumhurbaşkanım değil, olamazda....
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

Cumhurbaşkanı tamamen haksız değil. Sanal alem büyük oranda ego tatmini, küfür ve aşağılama merkezi olmuş durumda.

din adına kafa kesiyorlar diye, din de yasaklansın mı?

hak ve özgürlükler konusunda çok çılgınca yorumlar yapan bir milletiz. sıkıntı bu yüzden hep.
  • eh.
    sen bütün televizyon kanallarını, gazeteleri ele geçirip kendi propaganda aracın olarak kullanır, halkın haber alma özgürlüğünü kökünden söküp atarsan halk da kendisine ait internetten anana söver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 8 Ekim 2014; 14:24:31 >
  • quote:

Bıçaklar insanların birbirlerini doğrayıp öldürmesi için kullanılabiliyor, o zaman bıçakları da yasaklayalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

eh.
    sen bütün televizyon kanallarını, gazeteleri ele geçirip kendi propaganda aracın olarak kullanır, halkın haber alma özgürlüğünü kökünden söküp atarsan halk da kendisine ait internetten anana söver.
    Küfürü, sövmeyi böylesine savunma mekanizmaları ile aslanlar gibi savunanları gördükten sonra pes diyor ve çekiliyorum. Devam edin bu kafayla.
  • İnternet şöyle kötüymüş, böyle ahlaksızmış, hep küfür varmış.
    arkadaşım o zaman ne işin var internette?
  • quote:

Küfürü, sövmeyi böylesine savunma mekanizmaları ile aslanlar gibi savunanları gördükten sonra pes diyor ve çekiliyorum. Devam edin bu kafayla.

memnun oluruz

size de küfürsüz ama doğrulardan uzak ,hayal aleminizde huzurla yaşamanızı diliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

memnun oluruz

size de küfürsüz ama doğrulardan uzak ,hayal aleminizde huzurla yaşamanızı diliyoruz

Alıntıları Göster
    Medyanın %90'ı elinde. İnternet olmazsa ülkemizin tv başından kalkmayan insanlarını kendi masallarıyla uyutacak, şu an yaşlıları ve anadoluda internete erişimi olmayanları rahatça uyuttuğu gibi.
    Medya tek taraflı ve yanlı bir gözlükle olayları anlatırken, internette her görüş açısından yaklaşılabiliyor. Bu özgürlük de dolayısıyla cumhurbaşkanının işine gelmiyor.
    Arkanda koca bir medya demeti varsa en kötü insan da olsan algı yönetimi taktikleri ile kendini melek gibi gösterebilirsin. İşin özeti bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Medyanın %90'ı elinde. İnternet olmazsa ülkemizin tv başından kalkmayan insanlarını kendi masallarıyla uyutacak, şu an yaşlıları ve anadoluda internete erişimi olmayanları rahatça uyuttuğu gibi.
    Medya tek taraflı ve yanlı bir gözlükle olayları anlatırken, internette her görüş açısından yaklaşılabiliyor. Bu özgürlük de dolayısıyla cumhurbaşkanının işine gelmiyor.
    Arkanda koca bir medya demeti varsa en kötü insan da olsan algı yönetimi taktikleri ile kendini melek gibi gösterebilirsin. İşin özeti bu.

Bu yalanları kendi yandaşlarına anlat.
    Keşke vaktim olsa da bulabilsem.
    Bu medyanın % 90 ı filan hükümet yanlısı yalanını rakamlarla ortaya koyan bir çalışma vardı. Görsel ve yazılı medyanın çok büyük kısımı candaş medyaya aittir. En başta amiral gemisi doğan medyası ve malum kesimlerle ilişkisi malum aydın doğan.
    Ama tabi sizler istiyorsunuz ki hep sizin düşüncelerinize paralel yayınlar olsun, hükümetin politikalarını destekleyen yayınlar olmasın ama o günleri çok beklersiniz. Bu ülkenin cumhurbaşkanına, hükümetine sövmek için malum kesimlerce el altından finanse edilen her gün çıkan gazeteler var. Bir sürü tv kanalı var. Ondan sonra da havuz medyası diye ağlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 8 Ekim 2014; 20:12:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

quote:

Bu medyanın % 90 ı filan hükümet yanlısı yalanını rakamlarla ortaya koyan bir çalışma vardı. Görsel ve yazılı medyanın çok büyük kısımı candaş medyaya aittir. En başta amiral gemisi doğan medyası ve malum kesimlerle ilişkisi malum aydın doğan.
    Ama tabi sizler istiyorsunuz ki hep sizin düşüncelerinize paralel yayınlar olsun, hükümetin politikalarını destekleyen yayınlar olmasın ama o günleri çok beklersiniz. Bu ülkenin cumhurbaşkanına, hükümetine sövmek için malum kesimlerce el altından finanse edilen her gün çıkan gazeteler var. Bir sürü tv kanalı var. Ondan sonra da havuz medyası diye ağlarsınız.

Alıntıları Göster
    geçen seneye ait bilgiler "hangi medya kimi destekliyor"

http://serbestsiyasa.com/?p=3007

• quote:

quote:

Sanırım ülkenin iktidarına sahip olmanın belli bir gruba ne büyüklükte bir güç verdiğinin farkında değilsiniz ki Doğan Grubu'na verilen rekor cezanın başka amaçlarla kullanılabileceği yönünde bir şüphe de duymuyorsunuz (tabi bunun altında Türkiye'yi ütopik bir demokrasi ve yasalar ülkesi olarak düşünmeniz de yatıyor olabilir).

Mesele birilerine sövmek değil; işi elbette muhalefet olan ana muhalefet partisine "Onun aklına ihtiyacımız yok" diyebilme cüretini gösteren bir başbakandan, üslubu ondan çok da farklı olmayıp hala ülke içi siyasete önümüzdeki dönemde başbakanlığa aday olacakmış gibi mitingler yapan selefinden, ya da kimin ne görev yaptığı belli olmayan; Milli Eğitim Bakanı'ndan tutun, Tarım ve Köyişleri Bakanı'na kadar alakası olmayan bir sürü kişinin açıklamalar yapıp kimin yetkisi nerde başlıyor diye halka sordurtan iktidar partisinden hiçbir şey bekleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sudo -- 11 Ekim 2014; 17:30:56 >

• internet olursa millet uyanabilir, belki bır kısmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.