Şimdi Ara

internete girince 60 sn içinde restart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarda xp yüklü. internete girdikten bir süre sonra hata verip yeniden başlıyor. panda antivirüs yükledim firewalllu. o zaman yeniden başlıyor ama bi süre sonra da internet kopuyor. nasıl düzeltilir?

• hata yıda yazarsan daha ii olur??
  • blaster vede saser virüsü bulaşmış.bunları temizlemek için microsoft un sitesinden araçlarını bul indir çalıştır olay tamamdır.zaten toplam 2mb falan.kolay gelsin.
  • WindowsXP-KB823980-x86-TRK ve FixBlasteri indir, bütün disklerdeki sistem geri yüklemeyi kapatarak eklentiyi kur ve FixBlaster ile virüs tarat. Bilgisayarı yenidn başlat tamamdır. (Bu anlattıklarım worm için.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kulalı

WindowsXP-KB823980-x86-TRK ve FixBlasteri indir, bütün disklerdeki sistem geri yüklemeyi kapatarak eklentiyi kur ve FixBlaster ile virüs tarat. Bilgisayarı yenidn başlat tamamdır. (Bu anlattıklarım worm için.)

+ 1
  • arkadaslara katiliyorum blaster olayi bende de vardi silinmisdi ama içim rahat etmedi bende rahat durmadim en iyisi format

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holywars -- 10 Şubat 2005, 1:15:20 >
  • ne formatı hocam.onun icin bi program wardı adını unuttum simdi bulunca pm atarım.
  • arkadaşlar. sorunu dediğiniz yöntemle çözdüm. çok teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.