Şimdi Ara

internete giremiyorm sizce ziphone yuzunden mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese slmlar saygılar arkadaslar iphonu kutudan cıkarıp 1.1.3 shift restore yapıp sonra ziphone 3.1 gui ile unlock jailbreak actived yaptım daha sonra forumda arkadasların anlattıgı sekilde notebooku kablosuz ag olarak kurup interneti paylastırdım ayarlarda arattıgımda wifi de buluyor baglan diyorm unable to join the network diyo bi kac arkadas statik ip yapıp ordaki adresleri degistirmemi soyledi werdikleri tum numaralarla denedm olmuyo herseferinde boyle diyo ama safaride bi kac kez connect yapıp bu hatayı alınca bazen giriyo internete anlamadım gitti sorun nerde(kablolu modem war dizustunden erisim noktası olusturup yaptım forumda nasıl yapıldıgı war) warmı fikri olan yardımcı olacak lutfen?

• quote:

Orjinalden alıntı: gokalpgultekin

herkese slmlar saygılar arkadaslar iphonu kutudan cıkarıp 1.1.3 shift restore yapıp sonra ziphone 3.1 gui ile unlock jailbreak actived yaptım daha sonra forumda arkadasların anlattıgı sekilde notebooku kablosuz ag olarak kurup interneti paylastırdım ayarlarda arattıgımda wifi de buluyor baglan diyorm unable to join the network diyo bi kac arkadas statik ip yapıp ordaki adresleri degistirmemi soyledi werdikleri tum numaralarla denedm olmuyo herseferinde boyle diyo ama safaride bi kac kez connect yapıp bu hatayı alınca bazen giriyo internete anlamadım gitti sorun nerde(kablolu modem war dizustunden erisim noktası olusturup yaptım forumda nasıl yapıldıgı war) warmı fikri olan yardımcı olacak lutfen?

girince ip alıp almadığını kontrol edin olmazsa farklı bir wireless modem ile deneyin.
    kendi modeminizde şifre varsa onu kaldırıp da deneyebilirsiniz.

hiç biri işe yaramazsa

bütün ayarlara reset atın tekrar deneyin. çok kuvettli ihtimalle düzelecektir.

ziphone kaynaklı olsaydı no wi-fi hatası ile karşılaşırdınız.
    yine de ziphone yerine iPlus 1.1'i kullanmanızı tavsiye ederim.

• Ben bu internete girme ile ilgil birşey sormak istiyorum. Mac filtreleme ile wireless ağa şifre koymadan internet kullanan var mı? Ya da iphone'un görebileceğimiz bir mac id adresi var mı? zira şifrlemeyi kaldırırsam çevrede sömürmeye hazır kullanıcılar bolca da :D
  • barbee ustad ip almıyor bombos kendim yazınca da olmuyo bi iki kere aldı o zmn da 169. seklindeydi sanırım 192 olması gerekiyomus o sekildede yakaladım bi kere yine de unable diyo illet ediyo bazen unable demesine ragmen giriyo network reset yapıyorm yine bise degismiyo i-plusi denicm ama 1.1.3 olsn istiyorm sorun yaparmı 1.1.4 mu yukleyim bide 3.9fake yapmaması icin ne yapıcm bak iphonedo da yazılmamıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: tomeytos

Ben bu internete girme ile ilgil birşey sormak istiyorum. Mac filtreleme ile wireless ağa şifre koymadan internet kullanan var mı? Ya da iphone'un görebileceğimiz bir mac id adresi var mı? zira şifrlemeyi kaldırırsam çevrede sömürmeye hazır kullanıcılar bolca da :D

Evet ben oyle kullaniyorum, en guvenilir yol her zaman. Iphone'da bir mac adresi var tabiki. Bu mac adresini, Settings-> About-> Wifi Adress altinda bulabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.