Şimdi Ara

İnternet var ama belli siteler dışında bağlantı yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dsmart interneti kullanıyorum ve bu sabah böyle bir sorunla karşılaştım sorun şu ki google dh youtube facebook rahatça girebilmeme rağman diğer sitelere bağlantı gerçekleştiremiyorum oyun sunucularınada bağlantı yapamıyorum lol dota black ops 2 falan yardım edin lütfen!!

• aynı sorun bende de var vpn ile her site açılıyor ama diğer türlü sadece facebook ve donanımhaber'e girebildim..
  • aynı sorun bendede var, çözüm?
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum bing duckduckgo ve facebook giriş yok belli başlı siteler açılıyor amerika da host edilen sitelerde sorun var heralde
  • mustifanci M kullanıcısına yanıt
    yurt dışı çıkışlarının anasını mı ağlattılar yine acaba
  • mustyzk kullanıcısına yanıt
    ben turknet kullanıyorum sizler ne kullanıyorsunuz acaba servis sağlayıcısından mı? superonline fiber kullananlar bu sorunu yaşıyor mu
  • mustifanci M kullanıcısına yanıt
    D-smart net
  • superonline adsl bi sıkıntı yok
  • D-smart net aynı şekil pert dün akşamdan beri hiçbir yere girilmiyor şuan buraya bile 10 dak. girdim zar zor kafayı yicem.
  • Dsmart net.

Aynı problem.
  • TurkNet.

Yabancı sitelerin çoğuna girilmiyor ping ve paket loss sorunları.

Türk sitelerinde de yavaşlama söz konusu.
  • Uydunet'te de dün akşamdan beri aynı problem var. Twitter, Vimeo vs. açılmıyor bile.

Yer İstanbul - Şişli.
  • speedtestten test etttim amerikada ki herhangi bir serverdan test yapamıyorum.Sorun Amerika ile türkiye arasında gözüküyor.
  • tristam T kullanıcısına yanıt
    vpn'le sorunsuz dns'leri sıfırlayıp cache'yi boşaltın,bir yerini kurcalıyorlar genel olarak.

BTK kokusu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels™

vpn'le sorunsuz dns'leri sıfırlayıp cache'yi boşaltın,bir yerini kurcalıyorlar genel olarak.

BTK kokusu var.

Amsterdam'daki kendi sunucuma bile bağlanamıyorum ki VPN deneyeyim. :)

Unotelly DNS kullanıyorum (ücretli), onunla bile hiçbir sayfa açılmıyor. Google DNS, OpenDNS, Level3 DNS denedim ama hepsi aynı.

Uydunet'in kendi DNS'leri bir nebze daha iyi ama onda da Twitter, Vimeo açılmıyor.
  • TTNET'de de aynı problem var aradım bağlatınızda sıkıntı yok girmeye çalıştığınız sitelerde sorun vardır dediler utanmadan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.