Şimdi Ara

İnternet Sorunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim modemim yaklaşık 12-13 metre uzaklıktaki salonumuzda ve ben internete benim bilgisayarımın yanı başında bulunan ağ genişleticiden bilgisayarıma uzanan kabloyla bağlanıyorum.Yani kablolu bağlantı ve benim yaklaşık 1 senedir devam eden bir sorunum var.Odamda bilgisayarımdayken internetim bazen yavaşlıyor ve kopuyor.Bazen dediysem de saat başı kopuyor ve sık sık yavaşlıyor, benim gibi online oyun oynamayı seven biri için bu çok büyük bir sorun.İşin ilginç tarafı aynı zamanda odamda her telefonla konuştuğum zaman çoğu yerde ses kesiliyor.Gelelim çözüm denemelerine, 1 senedir 4 kere ttnet’ten 6 kere de bizim tanıdığımız bir bilgisayarcı abimiz ziyarete geldi.2 kere modem değişti, internet değişti, 2 kere format attım bilgisayarıma kablolar değişti, ağ genişletici takıldı ve tık yok.Artık odamda bir cihazdan yayılan magnetik alanın etkilediğini düşünmeye başladım çünkü hakkaten aklıma başka bir şey gelmiyor.Bu arada ttnet 50 megabit fiber internet kullanıyorum, modemim Airties Air 5750ve ağ genişleticim Airties Air 4430.

Yardımlarınıza açık ve muhtacım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.