Şimdi Ara

İNTERNET OLDUĞU HALDE İNTERNETE GİREMİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bilgisayarım Windows 10 3-4 gündür bir virüs var. Nerden bulaştığını bilmiyor, hatırlamıyorum. Torrent kullanıyorum ama uzun zamandır indirme yapmamıştım ve yıllardır kullanıyorum ve hiç torrentten virüs kapmadı bilgisayar. Virüsün etkilerine gelecek olursak;
    -Chrome, Microsoft Edge, Mozilla vs herhangi bir tarayıcıya girdiğimde internet yok gibi gözüküyor. Ancak internette hiçbir sıkıntı yok(Tor browserden yazıyorum o sorunsuz)
    -Steam aynı şekilde (Arkadaşlar tarafı gözüküyor ve sıkıntı yok)
    -Çeşitli yerlerde klavye kullanılamıyor, örneğin başlat menüsünde arama yapmaya çalışırken veya bilgisayar açılma ekranındaki bekleme penceresinde vs.
    -Online oyunlara giriyor hiçbir sıkıntı olmadan oynuyorum.
    -Oyunlara, programlara girme süresi feci arttı.

BitDefender Antivirüs programı yüklü, tarattım birşeyler buldu ancak hiçbirşey değişmedi.

Chrome dan ss aldım herseferinde varsayılan tarayıcı penceresi çıkıyor.
    İNTERNET OLDUĞU HALDE İNTERNETE GİREMİYORUM

Lütfen acil yardım işlerimde çok sıkıntı oluyor format atmaya kadar gitmez umarım. Şimdiden teşekkürler.

• chrome eklentilerini kaldırın, sıfırlayın.
  • Anlamadınız durum chromela ilgili değil diğer tarayıcılar ve steam gibi programlarda bağlanmıyor. Sadece tor browserle girebiliyorum internete

Ve dediğinizi zaten yapmıştım şuan %100 virüs bence ve virüsü sildiğim halde etkisi hala geçmedi. Hala sorun devam etmekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkanslm1 -- 11 Kasım 2017; 18:2:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem açıkken virüsler temizlenmeme durumu olabiliyorr,, 2. disk olarak bağlayıp antivirüs ve malwarebytes gibi programlarla temizlerseniz daha iyi olabilir, daha sonra combofix ve ccleaner ile sistemi taratın düzeltme ihtimali var. düzelmiyor ise temiz kurulum şart.
  • umitbrn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sorun çözüldü:) Malwarebytes la tarattım 50 civarı malware buldu ve sildi.
    Bu sorunu yaşayan arkadaşlar bu SİTE çok yardımcı oldu ve kesinlikle malwarebytes programını yükleyin kesin çözüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.