Şimdi Ara

[İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.996
Cevap
37
Favori
72.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam hayırlı olsun inşallah memnun kalırsınız

• Abonelik Başlangıcı: Mayıs 2022

Kullanılan Tarife: Mega Kutu Tarifesi (VDSL 100Mbit)

Memnuniyet Durumu: Türknette alamadığım hızı sağolsunlar kendilerini vererek sorunsuz olarak 100 mbps hız almamı sağladılar. Ek olarak bir sorun olduğunda whatsapp hattından, telefon ile arayarak müşteri hizmetlerinden hemen ulaşabilme imkanı sunuyorlar. 3 hafta önceye kadar akşamları hız düşüklüğü sorunu vardı ancak sağolsunlar onu da çözdüler. İnternet Kutusu, şu an geçilebilecek fiyat/performans olarak en iyi internet servis sağlayıcılarından birisi.

Referans Numarası: 8576031445

Not: Referans numaramı kullanarak hem siz, hem ben 1 ay bedava olarak kullanabiliriz. Üniversite öğrencisi olduğum için ufak bir desteğiniz de olmuş olur. Şimdiden teşekkür ederim.  [İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ] 

• Abonelik Başlangıcı: Haziran 2022

Kullanılan Tarife: Mega Kutu Tarifesi (Fiber 100Mbit)

Memnuniyet Durumu: Orta Şekerli biri kodumu kullancak diye insanlara yalan atmayı sallamayı sevmem m.h iyi ilgili,tüknetteki aynı hızı alıyorum yalnız türknete göre pingler yüksek hatta google facia 5 katı fazla diyebilirim,bufferbloatt puanımda da düşme var ama sıradan kullanıcı bunu çok farkedermi hayır ama pingler kısmi daha yüksek olsada ters orantıyla bazı sayfalar türknete göre daha hızlı açılıyor + - leri var yani.

Referans Numarası: 8576097916

1.ay bedava kazanabilirsiniz memnun kalmazsanız 3 ay sonra başkasına geçersiniz fiyatı iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Haziran 2022; 19:30:31 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

REFERANS KODU : 8576066883

Kullanan ardadaşıma şimdiden çok teşekkür ediyorum.

[İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu referans kodlarını ne zaman nereye giriyoruz?

• Abonelik Başlangıcı : Haziran 2022

Kullanılan Tarife : Mega Kutu (100Mbps VDSL)

Memnuniyet Durumu : Fiyat Performans için çok uygun.

Referans numarası : 8576061955

• emrah06 kullanıcısına yanıt

w.app dan iletiyorsun biryere girmiyorsun.

• Arkadaşlar Merhaba,

REFERANS KODU : 8576066883

Kullanan arkadaşıma şimdiden çok teşekkür ediyorum

[İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Abonelik Başlangıç tarihi: Haziran 2022

Kullanılan Tarife: Mega Kutu Tarifesi (VDSL 100Mbit)

Memnuniyet Durumu: Şimdilik bir sorun yok hatta İstanbul Kartal'da turknetten aldığımdan daha çok hız aldım.Ek olarak bir sorun olduğunda whatsapp hattından, telefon ile arayarak müşteri hizmetlerinden hemen ulaşabilme imkanı sunuyorlar. İnternet Kutusu, şu an geçilebilecek fiyat/performans olarak en iyi internet servis sağlayıcılarından birisi.Bozarsa kendisini başkasına geçerim.

Başvuru: sitesindeki toplam 4 sayfadan oluşan 2 belgenin çıktısını alıp doldur,resmini çek ve yine sitedeki numaraya whats appdan gönder.3 güne geçtim turknetten.

Referans Numarası: 8576042313

Not: Referans numaramı kullanarak hem siz, hem ben 1 ay bedava olarak kullanabiliriz, şimdiden teşekkür ederim

• Aboneliğiniz hakkında sorular için de buradayım. Ayrıntılı bilgi için özel mesajla ulaşabilirsiniz.

REFERANS KODU : 8576024478

35 MBİT HIZINDA PAKETİ DALGALANMA OLMAKSIZIN ALIYORUM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abonelik Başlangıcı : Haziran 2022

Kullanılan Tarife : Mega Kutu Tarifesi (VDSL 100Mbit)

Memnuniyet Durumu : Hiçbir sorun yaşamadım.

Referans numarası : 8576059285

Referans numarası ile abone olursanız hem siz hem ben 1 ay bedava internet kazanırız. Kullananlara teşekkür ediyorum.😇

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.