Şimdi Ara

İnternet Hızım Çok Düşük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim sorunum şu..Hp pavilion Laptopum var ama internet felaket.Download hızım 1mbps bu arada tarifem 16mbps 50gb akk akk'yi de geçmedim bu ay yani hız düşürme durumu da yok ama laptopumda hızım acayip düşük..Telefonda bile 4 mbps download hızım varken laptopta neden bu kadar yavaş ? TTnet'i de en kısa zamanda aramayı düşünüyorum.Ama sorun sanırım benim laptopum da yoksa telefonumda o kadar hızlı olmazdı..Bilemiyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

• müşteri hizmetlerini ara
  • Sorun laptobun wifisinde bence.Ethernet kablosu varsa onu tak bir dene...
  • aynısı bende akkyi geçmedein yeni açtırdık hattı ama net 4mbit sebebi ne hala anlamadım arıcam müşteri hizmetlerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Risen_

Arkadaşlar benim sorunum şu..Hp pavilion Laptopum var ama internet felaket.Download hızım 1mbps bu arada tarifem 16mbps 50gb akk akk'yi de geçmedim bu ay yani hız düşürme durumu da yok ama laptopumda hızım acayip düşük..Telefonda bile 4 mbps download hızım varken laptopta neden bu kadar yavaş ? TTnet'i de en kısa zamanda aramayı düşünüyorum.Ama sorun sanırım benim laptopum da yoksa telefonumda o kadar hızlı olmazdı..Bilemiyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

üşteri hizmetlerini ara hocam ben aradım hızım 4 ile 1 mb arasında dolanıyordu şuan 8-9 oldu
  • Dün bağlantı gitti,ttneti aradık,bugün geldiler,telefon kablosunun yerini değiştirip,başka yere bağladılar.Dün 3 mb hızı görüyordum,hatta geçiyordu.Yeni bağlantıdan sonra sitelere bile zar zor giriyor.Ttneti arıyorum,bizim yapabileceğimiz birşey yok,adil kullanım kotasını aşmışsınız,o yüzden diyorlar.Dün de aşmıştım,dün gayet hızlıydı,kabloların yerini değiştirdikten sonra böyle oldu,hız 1mb'e düştü,3 mb yi görmüyor diyorum,başlarından savıp duruyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.