Şimdi Ara

İnternet hız önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3 yıldır evimde internet yok şimdi yeni bi laptop ve internet almayı düşünüyorum eskiden cs oynarken başka biri wifiye bağlanıp vidyo falan izlediğinde ping artışı oluyodu ve haliyle başkasının girmesini istemiyordum

Şimdi alacağım interneti en az 3 kullanıcı aktif kullanacak gibi hesaplıyorum aynı online oyun oynarken yine sıkıntı yaşamamak için kaç megabit hızında internet almam gerekiyor sorunsuz kullanım için yardım edebilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzay -- 25 Eylül 2017; 22:1:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evinde ne altyapısı var fiber mi adsl mi vdsl mi ? ben adsl kullanıyorum hattım iyi santrale yakınım 14 mbps alıyorum 720 p video 10 saniye doldurduktan sonra hiç kastırmıyor online oyun oynarken lol oynuyorum mesela normalde ping 16-18 arası geziyor video açılınca 60-70 oluyor maksimum oda böyle aşırı derece of bu ne dedirtmiyor 10 saniye sonra gçeiyor bidaha 30u geçmiyor indirme hızıda fena değil 1600-1700 kbps indiriyorum şansınıza vdsl varsa sıkıntı olmaz 35 veya 50 mbpslik bağlatsanız size yeter paraya acımam diyorsanız 100lük bağlatırsınız keşke vdsl altyapımız olsada bi 100 lük patlatsam
  • Altyapınız iyi ise en az 35 mb paketlere yönelin ve aşağısı kesinlikle kurtarmaz!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.