Şimdi Ara

İnternet hız düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben 5 senedir ttnet fibernet 75 gb akk 24 mbit internet kullanıyorum. 1080p videoları çok rahat hiç donmadan izleyip dosyaları 2.3 mb/s hızında çekerken son 2 günde indirme hızım 1.3 mb/s yi geçmemeye başladı. ayrıca 1080 p değil 360 p videoları bile zar zor açıyor arada donarak. problem bilgisayarımda değil telefon, tablette de denedim modeme res attım fakat yine aynı. bu sabah düzeldi 2 saat normal hızında çalışmaya başladı sonra tekrar bozdu kendini. akk de aşmadım bu ayki indirme 47 gb şu an. ttnet mi hız kesti yoksa modem arayüzünde mi problem var ? modem olarak ttnetin bedava verdiği huawei hg655d yi kullanıyorum bu arada. yardım edin lütfen

• İnternetlerde 2 gündür sorun var. Özellikle ADSL'lerde... Aynı şekilde videolarda sorun yaşıyoruz. Akşam 6 sonrası internet PERT!

Buyur:http://forum.donanimhaber.com/m_114392878/tm.htm

Proxy veya VPN kullan. Biraz rahatlatıyor.

OOOOOOOO....

ANKARA FİBERLİYO, İSTANBUL FİBERLİYO, İZMİR FİBERLİYO, TÜRKİYE FİBERLİYOOOOO... :)

REKLAM ÖZ DENETİM KURULU DA CİN OLMADAN ADAM FİBERLEYEN BAZILARINI SOBELEMİŞ ANLAŞILAN :)

BUYRUN:http://www.webtekno.com/internet/turk-telekom-un-fiberliyoruz-reklamina-gercekleri-yansitmadigi-icin-durdurma-karari-h14431.html

CUMARTESİ VE PAZAR İNTERNETİ DÜŞÜNEMİYORUM. :S

BU ARALAR BAZI KULLANICILARDAKİ AKK'LARIN KALKTIĞINI DUYMAYA BAŞLADIM. YÜKLENME OLABİLİR. BU ARADA BİR ARKADAŞ DA YURTDIŞI ÇIKIŞINI DEĞİŞTİRDİLER DEMİŞTİ. İNŞALLAH DOĞRU DEĞİLDİR YOKSA KOMPLE UÇUŞA GEÇERİZ. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antipatik Adam -- 12 Şubat 2016; 21:40:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Antipatik Adam

İnternetlerde 2 gündür sorun var. Özellikle ADSL'lerde... Aynı şekilde videolarda sorun yaşıyoruz. Akşam 6 sonrası internet PERT!

Buyur:http://forum.donanimhaber.com/m_114392878/tm.htm

Proxy veya VPN kullan. Biraz rahatlatıyor.

OOOOOOOO....

ANKARA FİBERLİYO, İSTANBUL FİBERLİYO, İZMİR FİBERLİYO, TÜRKİYE FİBERLİYOOOOO... :)

REKLAM ÖZ DENETİM KURULU DA CİN OLMADAN ADAM FİBERLEYEN BAZILARINI SOBELEMİŞ ANLAŞILAN :)

BUYRUN:http://www.webtekno.com/internet/turk-telekom-un-fiberliyoruz-reklamina-gercekleri-yansitmadigi-icin-durdurma-karari-h14431.html

CUMARTESİ VE PAZAR İNTERNETİ DÜŞÜNEMİYORUM. :S

BU ARALAR BAZI KULLANICILARDAKİ AKK'LARIN KALKTIĞINI DUYMAYA BAŞLADIM. YÜKLENME OLABİLİR. BU ARADA BİR ARKADAŞ DA YURTDIŞI ÇIKIŞINI DEĞİŞTİRDİLER DEMİŞTİ. İNŞALLAH DOĞRU DEĞİLDİR YOKSA KOMPLE UÇUŞA GEÇERİZ. :)

teşekkür ederim ben de kişisel bi sorun var sanmıştım

• Bir işi doğru düzgün yapmazlar ki, birleşmeden sonra çıkabilecek sorunları önceden algılayıp hazırlansalar, ahh kurtulamadık şu lanet şirketten.
  • arkadaşlar 1 ay geçti hala aynı sorun var. kota yenilendi dün güya, ama 24 mbit interner nasıl 100kb/s çekiyo anlamıyorum.360p yi zorla izliyorum dona dona. lütfen yardım edin müşteri hizmetlerini 2 kez aradım sorun görülmüyo paketinizde diyolar.
  • Aynı şekilde, saat 6'dan sonra hız 3mbpsye kadar düşüyor. Ayrıca oyunlarda pingler uçuyor, oynanmıyor bile.
  • Arkadaşlar merhaba benim su sorunum da sizon belirttiğiniz ile ayni mi? sizden yardim istiyorum.
    Ben 16mbit 49.90 tllik vodafone net e gectim
    Gece 1den sabah 9-10a kadar 13.7 mbiti görüyorum ama gunduz 10 dan sonra 1-2-3-4 mbit civarlarina düşüyor hizim hat degerlerim çok iyi.21 mbit max alabilecegim hiz olarak gözüküyor.Elimdeki 2 saglam modemle test ettim durum ayni.bina yeni kablolar yeni.santrale 1 km den daha yakınım.Ariza kaydi bıraktım ama suçu modeme ve bina ici tesisata attılar.Interneti vodafone araciligi ile aldigim icin once vodafone sunucularina gittigini sonra bize geldigini bu yuzden yavaslama vodafonede olabilir dediler.Bu doğru mu?Olmazsa gerekli resimleri cekip şikayet edeceğim. Ama dediginiz gibi genel bir yavaslama olsa herkes de olur.cogu tanidigimda yavaslama yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.