Şimdi Ara

İnternet gidip duruyo yardımm!!1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben AirTies marka bir modem kullanıyorum bu modemimin internet ve adsl ışıkları 10 dakida bir sönüyor 15 sn sonra tekrar geliyor ama Online oyun oynarken oyunum kapanıyor sürekli bu durum tekrar ediyor sorun modemdenmi kaynaklanıyodur modemi değiştirmem mi lazım yoksa düzeltilebilirmi?
    Yardım ederseniz sevinirim.

• aynı sorun bendede var
  • Up Up Up Buns bi çözüm yokmu arkadaşlar yardım edebilecek kimse yokmu?
  • Hızınız 8 ve daha üzeriyse adsl hattınız kaldırmıyor olabilir.TTneti arayıp sordurun eğer öyleyse hızınızı 4 veya 6 ya düşürecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niyazi13

Merhaba ben AirTies marka bir modem kullanıyorum bu modemimin internet ve adsl ışıkları 10 dakida bir sönüyor 15 sn sonra tekrar geliyor ama Online oyun oynarken oyunum kapanıyor sürekli bu durum tekrar ediyor sorun modemdenmi kaynaklanıyodur modemi değiştirmem mi lazım yoksa düzeltilebilirmi?
    Yardım ederseniz sevinirim.

Bende airties air5343 var ethernetle giriyom sorun gidiyo sende dene.
  • Kablo ile giriyorsanız kabloda sorun olabilir farklı ir kablo ile deneyin kablosuzdayken yaşatıyorsa modem arayüzüne girerek wireless kanal numaranızı 1,6,11 dışında bir kanala ayarlayın ve şifreleme türünü değiştirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir.uluag

Kablo ile giriyorsanız kabloda sorun olabilir farklı ir kablo ile deneyin kablosuzdayken yaşatıyorsa modem arayüzüne girerek wireless kanal numaranızı 1,6,11 dışında bir kanala ayarlayın ve şifreleme türünü değiştirin.

Ben kablosuzdan bağlanıyorum. Modem arayüzüne baktım kanal numarası gibi bir şey göremedim nerde oluyo kanal numarası bi yardımcı olabilirmisin?
    Kanal numarasını bulduğumda kaç yapmam lazım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.