Şimdi Ara

Internet Download Maneger'da Herkesin Merak Ettiği Sorunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu konu başlığı altında Internet Download Maneger adlı herkesçe kullanılan bu güzide program hakkında oluşan sorunları tartışmak istiyorum
    benim sorunum fotoğrafta da görüldüğü gibi her sitede olmaksızın bazı sitelerde video indireceğim zaman bu ''TS'' denilen şeyin ortaya çıkması video yerine metin şeklinde küçük bir dosya indirmesi bu sorunun çözümünü hiçbir yerde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim sizde bu programın ''Internet Download Maneger'' hakkında sorunlarınızı yazarsanız elimden geldiği ve bildiğim kadarıyla çözmeye çalışacağım
    iyi forumlar..

• Hocam benim internet download meneger sadece internet explorer de çalışıyor. Opera ve Chorome de çalışmıyor. Bunu nasıl yapabilirim ?
  • eski sürüm olabilir, 6.27 build 2 en son sürümü, kendisi otomatik olarak entegre oluyor, birşey yapmaya gerek yok.
  • mutmelen indirilme yapılamasın diye sitenin almış olduğu önlemden dolayıdır,http://www.esfsoft.com/videotutorial bu tip programlar işinizi görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 2 Ocak 2017; 0:43:23 >
  • Crome da İdm eklentisinin etkin olup olmadığına bakar mısın eğer etkin değilse İnternet Download Manager'de dosya konumuna girin ve IDMGCExt.crx adlı dosyayı Google Crome eklentiler kısmına sürükleyin tarayıcı kapatıp idm yi açın büyük ihtimal sorununuz düzelmiş olacaktır.
  • Hersh H kullanıcısına yanıt
    peki hocam bu bahsettiğiniz program idm kadar kullanışlı ve hızlı mı ?
  • esmarasit kullanıcısına yanıt
    ben ne idm nede bunu kullanıyorum, ama konu hakkında az biraz bilgim var, bu tip programlar ile ancak indrebiliyorsunuz o sitelerden.
  •  Internet Download Maneger'da Herkesin Merak Ettiği Sorunlar

bu uyarıyı neden verir. ÖZel üyelikli bir ftp den indirme yaparken yapıyor güvenlik duvarından izin verdim. üyelik aldığım yere sordum onlarda bilemediler sanırım bana özel bir durum son sürüm kullanıyorum ama
  • bilen yok mu gerçekten
  • Bende TS uzantılı dosya indiriyorum ama video şeklinde iniyor sende bi sorun var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxonera

bu uyarıyı neden verir. ÖZel üyelikli bir ftp den indirme yaparken yapıyor güvenlik duvarından izin verdim. üyelik aldığım yere sordum onlarda bilemediler sanırım bana özel bir durum son sürüm kullanıyorum ama

Sadece o ftp adreslerinde yapıyorsa hatayı programda arama hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.