Şimdi Ara

İnternet cezası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akrabama 500 Lira ceza gelmiş, 2010 da yasaklı bi sitede film izlediği için. Eee dns değiştirip zorno izleyenlen şuan para cezasına çarptırılacak mı ?

• aradan seneler sonra ceza gelebiliyor mu?

O zaman mıçtık defterim çok kabarık...
  • Millet adsl faturasını ödeyemiyor. Bunlar cezadan bahsediyor...
  • Sinekten yağ çıkarıyolar valla.
  • akraban seni yemiş olabilir
  • daha önce duymuştum böyle birşey.
  • Bize 500.000 lira gelecek desene.
  • saçmalık
  • abi bide dns ayarları otomatik olduğu halde her boka giriyo ne iş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optim-ist

Akrabama 500 Lira ceza gelmiş, 2010 da yasaklı bi sitede film izlediği için. Eee dns değiştirip zorno izleyenlen şuan para cezasına çarptırılacak mı ?

Ttnet mi? Ne kadar sacma birsey ya. Can sıkıcı bir olay.
  • yalan.
  • yalan öyle birşey olma ihtimali yok. olsaydı zaten bu sansür olayından daha fazla ses çıkardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 26 Şubat 2012; 2:53:46 >
  • gerçekse babam beni evlatlıkdan ret eder
  • TTNet, yok be hocam, gözümle gördüm
  • Eğer bu gerçekse ben şimdiden bavulu hazırlayayım. Babam internette izlediğim fantezileri görürse peşime federalleri takar o yüzden mağara diplerine falan taşınıyım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Eğer bu gerçekse ben şimdiden bavulu hazırlayayım. Babam internette izlediğim fantezileri görürse peşime federalleri takar o yüzden mağara diplerine falan taşınıyım ben.

geçerken benide alır mısın kardeş
  • Akraban filmi indirip izlemiştir ondan ceza gelmiştir.
  • Bir grup hiç bir sosyal bilgisi olmayan, ne eğitimi aldığı bile bellisiz bıyıklı göbekli öküzlerin RTÜK adı altında, milletin, insanların neyi seyredip neyi seyretmeyeceğine, neyden haberder olup neyden olmayacağına kendi iradeleri dışında karar verme yetkisini ellerinde tutma hakkını gören aygırların var olabildiği bir ülkedeyiz. Yani 10 sene sonra bile gelse şaşmam o cezalar.
  • sakin ödemesinler hocam o parayi dolandiriciligin yeni yoluda bu oldu
  • önceden de bunun gibi şeyler söyleyenler oldu hatta bazıları resim bile koydu ama kapanıp gitti o konular
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.