Şimdi Ara

??İnternet Cafe icin PC tavsiyesi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okulumu bitirdim ve lise diplomasini aldim düz lise mezunuyum onceden 3 4 ay internet cafede calistigimdan bu ise yonelmeye karar verdim toplamda 20.000 tl kadar bütcem var babamla kredi cekmeyi dusunuyoruz 5 bin yada 10 bin tl kadar 20 binin uzerine koymayi dusunuyorum .pc ler konusunda kararsiz kaldim.Yani sizden internet cafe icin 1000 tl lik bir pc tavsiye etmenizi istiyorum . AMD OLSUN
    Gerekliler-

Kasa
    Ekran kartí
    Ram
    Mikrofon
    Kulaklik
    Monitör
    Kılavye
    Mause
    Anakart
    İslemci
    Kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR0771 -- 13 Haziran 2014; 11:57:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR0771

Okulumu bitirdim ve lise diplomasini aldim düz lise mezunuyum onceden 3 4 ay internet cafede calistigimdan bu ise yonelmeye karar verdim toplamda 20.000 tl kadar bütcem var babamla kredi cekmeyi dusunuyoruz 5 bin yada 10 bin tl kadar 20 binin uzerine koymayi dusunuyorum .pc ler konusunda kararsiz kaldim.Yani sizden internet cafe icin 1000 tl lik bir pc tavsiye etmenizi istiyorum . AMD OLSUN
    Gerekliler-

Kasa
    Ekran kartí
    Ram
    Mikrofon
    Kulaklik
    Monitör
    Kılavye
    Mause
    Anakart
    İslemci
    Kamera

Apu sistemlere yönel ekonomik olur. Ayrıca toptan alırsan daha ucuza getirebilirsin misal 15 adet aynı üründen alırsın tek seferde ama 14 ünün parasını ödersin pazarlığını onagöre yap

• choiboungee kullanıcısına yanıt
    Apu sistemin oyun performansi ne kadar yeterli olabilirki .Genelde gelecek olacak musterilerin coğu oyun için geliyor.Ayrica mesela toptan alicak olursam vatan bilgisayardan alinca indirim olurmu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR0771

Apu sistemin oyun performansi ne kadar yeterli olabilirki .Genelde gelecek olacak musterilerin coğu oyun için geliyor.Ayrica mesela toptan alicak olursam vatan bilgisayardan alinca indirim olurmu ?

Hocam onu en yakın Vatan şubesine gidip müdür le görüşün derdinizi anlatın bütçenizi söyleyin. 20 tane aynı ürünü tek seferde alınca yapıyolardı yanlış hatırlıyorsam düzeltin. Son cıkan apular oyunlar için vasatın biraz üstünde performans veriyor diyebilirim yani fazlada birşey beklemeyin apu sistemden orta şekerli olur
  • AMD A10 7850 ile mediumda bütün oyunları açabilir diye biliyorum.Fiyatı da 474 TL vatanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fx6300 veya fx 4100 falanda iş görür ekran kartıda r7 250 , hd 7750 , hd 7770 bunlardan biri yaparsan ve 4 ram takarsan güncel oyunları medium high arası oynatır ancak bu devirde internet kafe açılmazki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir üst konuda @Dovahkiin 'in yazdigi pcyi buraya kopyaliyorum işlemcisi AMD değil fakat Intel fiyat performans krali diyebilirim gayet performansli bi kasa

Pentium G3220 işlemci
    B85 anakart
    R7 250 ekran kartı
    4 GB bellek
    500GB WD Blue hard disk
    300-350W güç kaynaklı bir kasa
    Toplamda 750-800 TL'ye geliyor. Kalan bütçe monitör, klavye, fare, kamera vs zevkinize gore secebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.