Şimdi Ara

interface hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ekranımda sağ altındaki o saçma sapan hiçbir işe yaramayan herhangi birinin üstüne geldiğimde açılan küçük ekranı (resimde kırmızı ile etrafını çevirdim) nasil kaldırabilirim?

https://store.donanimhaber.com/9b/1a/9b/9b1a9b9476893717ec22af656e23e427.JPG
     interface hakkında
     interface hakkında

• Kaldıramazsın move-anything addonu ile küçültüp bit gibi yapabilir ekranın görünmeyen dış çerçevelerine çekebilirsin. Aslında aynı addons ile kapatabiliyorsun ama fazlaca interface hataları alabilirsin, bazen arenaya girip talent değiştirirken şu şu şu addon blockladı tarzında bir yazı görürsen kansere sebebiyet verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mareşal_T® -- 1 Kasım 2013; 14:24:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mareşal_T®

Kaldıramazsın move-anything addonu ile küçültüp bit gibi yapabilir ekranın görünmeyen dış çerçevelerine çekebilirsin. Aslında aynı addons ile kapatabiliyorsun ama fazlaca interface hataları alabilirsin, bazen arenaya girip talent değiştirirken şu şu şu addon blockladı tarzında bir yazı görürsen kansere sebebiyet verebilir.

Hocam aslında arkadaş sinir olmuş, benide rahatsız ediyordu eskiden. Stream yapan kişileri falan görüyorum dps penceresinin altında çıkıyor mesela, font şekil falan farklı. Adama tıklıyor sağda çıkmak yerine adamın sağında falan çıkıyor. Öyle yapsa arkadaş belki rahatsız olmaz, şahsen ben bilmiyorum nasıl yapacağımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: For the Horde

quote:

Orijinalden alıntı: Mareşal_T®

Kaldıramazsın move-anything addonu ile küçültüp bit gibi yapabilir ekranın görünmeyen dış çerçevelerine çekebilirsin. Aslında aynı addons ile kapatabiliyorsun ama fazlaca interface hataları alabilirsin, bazen arenaya girip talent değiştirirken şu şu şu addon blockladı tarzında bir yazı görürsen kansere sebebiyet verebilir.

Hocam aslında arkadaş sinir olmuş, benide rahatsız ediyordu eskiden. Stream yapan kişileri falan görüyorum dps penceresinin altında çıkıyor mesela, font şekil falan farklı. Adama tıklıyor sağda çıkmak yerine adamın sağında falan çıkıyor. Öyle yapsa arkadaş belki rahatsız olmaz, şahsen ben bilmiyorum nasıl yapacağımı.

Dediğim addon ile yapıyorlar onlarda deneyin anlamazsanız yardım ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.