Şimdi Ara

## Intel ve Nvidia Anlaştı - AMD Kızgın ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: myd

Bence işin .oku çıktı Ne o öyle özelleştirmeye giren devlet sektörleri gibi anlaşmalar felan

Yapacaksan kendin yap kardeşim yokmu teknolojin ne bu ortaklık felan

Sanki şimdi satamıyolarda ortak olunca daha çok satacak

alla alla..
    Millet sinir küpü gibi yahu.
    Size ne kardeşim; birleşince neden rahatsız oluyorsun, rekabet iyidir, sana bana yarar.
    Hayır, sanki Intel-Nvidia ve AMD- Ati birleşince bizim ekmeğimizi çalıyolar gibi bir tepki neden Kİ?
    --
    Ayrıca işin "suyu" neden çıksın? Esas bu firmalar, biz artık yeni ürün, teknoloji, geliştirmiyoruz; aramızda anlaştık, aynı ürünleri 5 yıl satıcaz paramızı da alıcaz derler ise görüşürüz...
    Yoksa rekabet varken her zaman tüketici karlıdır.

• quote:

Orjinalden alıntı: feanorringeril

quote:

Orjinalden alıntı: myd

Bence işin .oku çıktı Ne o öyle özelleştirmeye giren devlet sektörleri gibi anlaşmalar felan

Yapacaksan kendin yap kardeşim yokmu teknolojin ne bu ortaklık felan

Sanki şimdi satamıyolarda ortak olunca daha çok satacak

alla alla..
    Millet sinir küpü gibi yahu.
    Size ne kardeşim; birleşince neden rahatsız oluyorsun, rekabet iyidir, sana bana yarar.
    Hayır, sanki Intel-Nvidia ve AMD- Ati birleşince bizim ekmeğimizi çalıyolar gibi bir tepki neden Kİ?
    --
    Ayrıca işin "suyu" neden çıksın? Esas bu firmalar, biz artık yeni ürün, teknoloji, geliştirmiyoruz; aramızda anlaştık, aynı ürünleri 5 yıl satıcaz paramızı da alıcaz derler ise görüşürüz...
    Yoksa rekabet varken her zaman tüketici karlıdır.

Bide olaya şu açıdan bakalım;

Madem bu amd ile intel çok ekran kartı yapmak istiyo neden kendileri yapmıo...???

Yada nvidia ile ati çok işlemci yapmak istiyolarsa neden kendileri yapmıo...????

Düşünsenize ekran kartı yada işlemci üreten 4 tane ayrı büyük firma...!!!

Ortaya çıkacak rekabeti, Yada pazarın ne kadar genişleyebilileceğini düşünebiliyomusunuz....!!!!!

• evet herlade en iyi ekran kartı fiyatı 300 $ ı geçemz :D
  • Beklenen bi olaydı. İnşallah bize yarar ben artık İntel-Nvidia takımını tutuyorum...

mavi yeşil mavi yaşil en büyük intel en büyük nvidia
  • bence bu işler bize yaramayacak amd nin işi gercekten zor su halde bile elle tutulur iyi bisey yapamadı birleşmeden sonra durum daha kötüleşecek
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.