Şimdi Ara

Intel ve LG firmaları aparat olmadan WiDi yayınlarını HDTV'lere getirmek için anlaştı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
22.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar pc de widi desteği olmasına rağmen kurulum başarısız diyor ne yapmalıyım

• Arkadaşlar Lg Lb652v Widi ile bağlamada sorun oluyor.

Biraz araştırdıktan sonra Windows 8.1 de bu desteğin henüz olmadığını okudum doğrumudur. Yada bu sorunu çözebilen varmıdır ?
  • Doğru intelin Sitesin'de Windows 8.1 için henüz destek sürücüsü yok bunu başka bir yoldan çözende yoktu sanırım....
  • malesef bu widi işini ne intel nede LG oturtabildi bırakın Acer notebook da bu özelliği var diye mecburen Lg PA72G led projeksiyon alınca notebookta bu özelliği desteklesin dedik ve aldık satan var diyordu ve uğraşmaya başladık bi çok uğraşıma rağmen olmadı acer destekten yardım istedim o widi değil wifi olmasınla başlayan diyaloglar baktımki hiçbir şekilde widi ı bilmedikleri ortaya çıktı dönüş yapacaklardı :) dönemediler ve yurtdışı acer a şikayetimle bu işi ciddiye alan yabancı devletteki :) acer mühendisleri daha fazla ilgi ve alakayla ki gerekirse onlara notebook u gönderebilcemi dile getirip çözüm yollarını sağolsunlar anlattılar

Bir kere donanım intel widi listesindeki (intel® Wireless Display requires a compatible laptop, TV adapter, and a TV with HDMI or composite A/V input.)
    işlemci ekran kartı ve wifi bile hepsi intel olmalı bu önemli
    işlemcim i7 3630QM,
    ekran kartım intel HD4000,
    wifi kartımda intel® Dual Band Wireless-AC 7260 Wi-Fi and Bluetooth* adapter ki
    (867 Mbps AC :)Intel® Wireless Display destekli Koreden 1,5 ayda ebaydan alıp sabırla bekledim notebook un kendi atheros wifi kartını değiştirdim
    neyse bu kartında kafasına göre pc açıldığında bi görüyo bir görmüyo ama benim için çalışması yeterliydi :))
    neyse windows 8 de hiç ama hiç çalışmadı windows 8.1 aynı ki destek yok :))
    Windows 10 Technical Preview yok :) ondada sıkıntı ki hiçbir şekilde bulmuyor
    eeee kaldı windows 7 ki bunların hepsi 64 bit önemli zaten driver desteği bulamassınız 32 de :) neyse 7 de kurup driverları tanıtıp widi Setup4.2.29.0 kurduğunuzda sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama ilginç olan eski bir donanım görmesi :)ayarlardan çentikliyorsunuz widi yazılımında :) sonuç itibariyle 1080p görüntüyü sorunsuz takılmadan ses ile birlikte mükemmel aktarması :) 5 mt tavanda beton içine kanalla döşettiğim HDMI 1.4e kablodan kurtardı..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.