Şimdi Ara

Intel HD Graphics için Anti-Aliasing

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizlere bir sorum olacak. Çok iyi bir makinem yok ancak belki iyileştirme yolları vardır diye ekran kartı ile alakalı bir konuda danışacağım.
    Bilgisayarım ACER Aspire 5742Z, 2GB Ram, Intel® HD Graphics ekran kartı (sürümü tam olarak bu, herhangi bir başka kod numara vs yok.).

Oyunlarda keskinlik var. Anti-aliasing özelliği için ekran kartı ayarlarında herhangi bir seçenek yok.
    En yüksek kalite seçeneklerini ayarladım, ekran kartı güncelleştirmelerini yaptım ancak görüntü yine de keskin.

Örneğin aşağıdaki görüntü:

Bunun bir ayarı programı var mıdır? PC kassa bile oyunlardan kaliteli ekran görüntüsü alabilmem için bir iyileştirme yöntemi mevcut mudur?
    En kısa sürede yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar.

• Takdis T kullanıcısına yanıt
    Dostum onun tümleşik kartından bir şey beklememelisin.. Cidden kötü bir tümleşik ekran kartı. Keskinliği azaltamaması çok doğal.
    sanırım 2000 serisinden bir intel işlemcin var.intel hd 3000 olabilir denetim panelinin bu modelinde ayarlardan emin değilim fakat uygulama ayarlarını kullanması için bazı yerlerde seçenekler olacaktı.siz bu ayarları sims 3 ten yapınız fakat bu kartla sims 3 ü akıcı oynamayı becerebilirseniz helal olsun :)
  • Ben ev yapıyorum sadece ve yaptığım evleri yayınlıyorum da.
    Akıcı olmasına gerek yok sadece fotoğraf çekimi için kullanıcam.

Sistem bilgilerimi de ekleyeyim ona göre varsa bi yol bulalım. :)

İşlemci: Intel® Pentium® P6200 2.13 GHz
    Ekran Kartı: Intel® HD Graphics 0x1025 (0x0487) Revision: 2 Size: 763 MB
    Hafıza Kartı: 2 GB DDR3 Memory

Keskinlik için bir programı falan yok mudur ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takdis -- 19 Ağustos 2014; 5:02:45 >
    ayarlar sims 3ün kendi seçenekler menüsünde yoksa resimleri çektikten sonra resim üzerinde oynamaya çalışmalısın
  • Intel sürücüsünde, AA ayarı yok. Sadece kapama ve uygulamaya bırakma sunulmuş.

Oyun içinde MSAA seçeneği varsa, o zaman açılır; ancak kademeli ayar yapılamıyor. Yani 2x MSAA seçseniz de, zorla 4x veya 8x açacaktır (2x seçili görünmesine rağmen).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 19 Ağustos 2014; 5:26:33 >
  • Oyunda en yüksek grafik ayarlarında da sorun devam ediyor yalnız.
    800x600 ekranda oynasam faydası olur mu dersiniz?
    Siz fotoğraflarla uğraşıyorum demişsiniz AA ile fotoğrafların alakası yok Oyuna gelirsek Intel driver bazlı kısıtlamalara gitmiş olabilir nede olsa baya güçsüz bir kart tampon belleği yok belli seçeneklerin olmaması normal siz yinede en güncel driverlarla tekrar deneyin
  • Uğraştığım fotoğraflardan biri:

Lakin saatler sürüyor. Zaten Sims 4'ü bekliyorum 2 hafta sonra çıkacak, henüz nasıl bir görüntü olacak bilmiyorum.
    Ama demosunda yukardaki şekilde görüntü oluyorsa oyunda da AA olmayacaktır.

Oyunun ayarlarında AA ayarı yok, ekran kartında da yok.
    Ben varsa bir programı, onu öğrenmeyi amaçlamıştım yoksa diğer ayarları hep sonuna kadar açtım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.