Şimdi Ara

intel anakart sürücü sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar intel 915 gav model anakart için chipset ve lan sürücüsü (xp pro) bulamıyorum, elinde olan varsa hayrına atabilirmi buraya ?

• hocam lan sürücüsü yüklenemediği için internete bağlanamıyorum o noktaya gelsem kafi zaten.

bi dert daha çıktı, yazıcıdan çıktı almak için ctrl+p yapınca farklı kaydet diyor oda sapıttı, halbuki autocad den düzgün çıktı alıyor ??
  • everest ultimate programını kur ordan ethernetin modeline bak ona göre LAN ı buluruz, yada kablosuz bir wifi adaptör bul onunla bağlan driverları otomatik güncellet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambursman -- 17 Aralık 2010; 11:39:00 >
  • tamam deniyorum hocam, bu arada yazıcı probleminin sebebi varsayılan olarak başka bir yazıcının seçili olması imiş. çıktı almak yerine farklı kaydedip duruyorsa sebep varsayılan yazıcının yanlış seçilmesiymiş. nette buınun cevabı yok ???
  • Birincisi intel in pro 100/1000 leri icin olan surucuyu dene. ikinci sorunun icinde secilecek yaziciya sag tus tikla varsayilan yap de varsayilan yazici olarak atar...
  • yazıcın derdini tasadüfen buldum düzeldi şu anda diğer sorun hala geçerli, arkadaşın dediği everest programını kurup aternetin modelini buldum ; via bilmemkaç mış, sürücünü indirip kurdum , aygıt yöneticisinde soru işareti kalmadı şuanda orada via ethernet gözüküyor. fakat internete hala bağlanamıyorum ağda internet var ama çalışmıyor, ağ bağlantılarımdan bir ayarmı yapmam lazım ?
  • Hocam 915GAV intel anakartlarda via ethernet olmaz. ya intel olur ya da marvell olur... Bir hata var dikkat ediniz.
  • valla everest programı öyle diyor; anakart i915g ethernet via

fakat ethernet ayrı kart şeklinde anakarta tümleşik değil (dışarıdan öyle gözüküyor)
  • Ha o zaman bilmem. inteller uretimlerde 2 cesit ethernet kullanir bunu bilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.