Şimdi Ara

Intehill 15.6' 1080P QLED Taşınabilir Monitör İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni aldığım monitörü size tavsiye edebilirim. Türkiye için özel indirim kodu aldım ilk 10 sipariş için geçerli kaçırmayın derim. Hiçbir gümrükle uğraşmadan yaklaşık 2 hafta içinde elinizde oluyor. ( Extra Fee almayı unutmayın. Açıklamada yazıyor ) Performansı çok güzel ayrıca panelde QLED teknolojisini kullanıyor. Cihazınızı tam bir masa üstü bilgisayar gibi kullanabilirsiniz. Ben evdeki laptopu sattım. Bluetooth klavye mouse de aldım. Birde taşınabilir monitör ile süper takım oldu. Aşağıdaki video dan detaya bakabilirsiniz. Abone olmayı ve beğenmeyi de lütfen unutmayalım :)

Açıklamada indirim kodları ve satın alma linklerini de paylaştım. Ayrıca satın alma sonrası ücreti iade etmeleri ve sonrasında bir mail ile bu ücreti depremzedeler ile paylaşmamı istemeleri de beni ayrıca etkiledi. Hem ürün kalitesi hem düşünce tarzı ile takdir edilesi bir firma.

İnceleme TVyoutube
    Yeni inceleme videomuzda Intehill in geliştirdiği Taşınabilir QLED monitöre yakından bakıyoruz. Sayfaya özel ilk 10 sipariş için indirim kodunu kullanabilirsiniz. Linkleri aşağıda paylaşacağım. İncelememi istediğiniz ürünleri yorumlarda paylaşabilirsiniz. Elimden geldiğince inceleme yapmaya çalışacağım. 00:06 Kutu Açılışı 04:12 Windows Testi 07:57 SteamOS Testi 14:22 Stand Testi 15:10 Oyun Testi 16:34 Apple Karşılaştırması 17:58 HP Karşılaştırması 19:22 Sonuç Not: Firma ile Türkiye'de yaşanan deprem zamanında görüşmeye başlamıştım. Ürünü ücretini ödeyerek satın almıştım. Ertesi gün gelen bir mailde büyük geçmiş olsun dileklerini ileterek göndermiş olduğum parayı iade edip depremzedeler ile paylaşmamı istediler. Böyle büyük nazik bir düşünce için firmaya teşekkürlerimi iletiyorum. Gerekli yerlere de yardım yapıp firma ile dekontunu paylaşmış olacağım. Ürünün özellikle malzeme kalitesi çok hoşuma gitti. Alüminyum kasa A kalite bir hissiyat uyandırıyor. Yanında gelen koruma kılıfı aynı zamanda stant olarak da kullanılabiliyor. Olumsuz tek yorumum stant deri kaplamalı ve açı ayarlı olsaydı daha güzel olabilirdi. QLED farkını renk skalası yüksek oyunlarda çok fark ediyorsunuz. Özellikle incelememde HP ve Apple marka laptop ekranları ile karşılaştırmaya çalıştım. Görüş açısı inanılmazdı. Neredeyse tam yan açıdan bile baktığınızda bir görüntü kaybı yaşamıyorsunuz. Parlak ekranın tek dezavantajı eğer dış ortamdaysanız yansımaları biraz görebiliyorsunuz. Steam Deck ile yapmış olduğum testlerde hiçbir güç kaynağı kullanmadan monitörü çalıştırdığını söyleyebilirim. Hatta monitör üzerinde bulunan OTG girişini bir HUB gibi kullanabiliyorsunuz. Bu sayede monitöre bağlayacağınız klavye/mause/disk gibi cihazları Steam Deck te doğrudan kullanıyorsunuz. Monitörde bulunan 2. type-c girişi sayesinde Steam Deck i direk şarj edebiliyorsunuz. Yani kısaca sadece bu monitör ile Steam Deck inizi bir bilgisayara çevirebilirsiniz. Genel olarak ben cihazı beğendiğimi söyleyebilirim. Başlıca özelliklerine gelecek olursak; ***Ekran Özellikleri Tür: QLED, Parlak Yenileme Hızı: 60HZ Boyut: 15,6 inç Renk Gamı: DCI-P3 %100 Çözünürlük: 1920*1080 Renk Derinliği: 10bit(8bit+afrc) Oran: 16:9 HDR: HDR 600 PPI: 141 Görüş Açısı: 178° Parlaklık: 500nit FreeSync: Evet Kontrast: 1300:1 Dokunmatik ekran: Yok ***Monitör Özellikleri HDMI: mini HDMI Güç: 10-15W mini DP: Yok Malzemeler: Alüminyum USB Tip-C: USB-C*2 Boyut: 355*216*5*10mm OTG: C Tipi Renk: Siyah Kulaklık Jakı: Evet VESA Montajı: Yok Hoparlörler: Evet Net Ağırlık: 675g Ürün; https://www.intehill.com/collections/free-shipping/products/best-qled-portable-monitor-for-laptop Gümrük ücreti ödememek için 9 adet aşağıdaki bağlantıdaki Extra Fee den alın. 90$ a kapıma kadar geldi. https://www.intehill.com/collections/free-shipping/products/extra-fee İlk 10 adet için geçerli %15 Iskonto Kodu; 171QH Toplam 309$ indirimi kullanınca 263$ a denk gelecektir. Bu özelliklerde bir monitörün bu fiyata tam bir fiyat / performans ürünü onduğunu söyleyebilirim.
    https://www.youtube.com/watch?v=Ik3_2GAYUdY&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multimesut -- 14 Şubat 2023; 11:0:11 >

• hocam ne için kullanıyorsunuz bu monitörü ? yani neden qled bu boyut için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.