Şimdi Ara

Insigna Problemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2009 model toyota corolla 1.4 motor (90 HP)multi mode dizel aldım.Şu ana kadar rutin servis bakımları haricinde bir tek arıza çıkarmadı.Fakat arabanın performansı zayıf ve özellikle ilk 2 vites değişimi sarsıntılı.Çeşitli forumlardada corolla ile ilgili bu şikayetler var .Bu şanzımanın tasarımı ile ilgili bir durum.Neyse insigna almayı düşünüyorum 180 beygir olandan Fakat biraz forumları okuyunca çıkardığı problemlerden soğudum gibi.Acaba 2010 yılının sonuna geldiğimiz şu günlerde bu problemler giderilmişmidir .Şu ana kadar toyotadan hiç başıma bir arıza çıkmadı.Insignaya o kadar para verip sorunlarla karşılaşırmıyız..Bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim...

• Toyota'nın multimode vitesi = Opelin easytronic çalışma prensibi aynı.

Insignia'nın sorunlarına birşey demiyorum, Toyota'yla kıyaslanamaz. özellikle Corolla'da adam gibi elektronik sistem yokki sorun çıkarsın. aynı durum Corsa içinde geçerli, çok fazla elektroniği yok, sınıfının en sorunsuz aracı seçildi. çünkü sorun çıkaracak fazla birşey yok :)
  • ben anlayamadım corollamı yoksa insigniamı sorun çıkartmaz dediğin???
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsita

ben anlayamadım corollamı yoksa insigniamı sorun çıkartmaz dediğin???

eğer bana diyorsanız tabiki Corolla sorun çıkartmaz diyorum. arabada sorun çıkartacak elektronik yok diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dctcagri

quote:

eğer bana diyorsanız tabiki Corolla sorun çıkartmaz diyorum. arabada sorun çıkartacak elektronik yok diyorum.

hocam sen neyin kafasını yaşıyosun corollada elektronik donanım yokmuş ezberden konuşmayın şöyle ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: kick down

quote:

Orijinalden alıntı: dctcagri

quote:

hocam sen neyin kafasını yaşıyosun corollada elektronik donanım yokmuş ezberden konuşmayın şöyle ya

1 yıllık konuya cevap yazdığınız için tebrik ederim:)

Toyota'nın elektroniği bir Opel'le, VW'le, Ford'la kıyaslanamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil_2004

Arkadaşlar 2009 model toyota corolla 1.4 motor (90 HP)multi mode dizel aldım.Şu ana kadar rutin servis bakımları haricinde bir tek arıza çıkarmadı.Fakat arabanın performansı zayıf ve özellikle ilk 2 vites değişimi sarsıntılı.Çeşitli forumlardada corolla ile ilgili bu şikayetler var .Bu şanzımanın tasarımı ile ilgili bir durum.Neyse insigna almayı düşünüyorum 180 beygir olandan Fakat biraz forumları okuyunca çıkardığı problemlerden soğudum gibi.Acaba 2010 yılının sonuna geldiğimiz şu günlerde bu problemler giderilmişmidir .Şu ana kadar toyotadan hiç başıma bir arıza çıkmadı.Insignaya o kadar para verip sorunlarla karşılaşırmıyız..Bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim...

kardeş şöyle yaklaşımda bulunucam, bende de 2009 model toyota corolla 1.4 4-4d manuel aracım vardı, toyotadan başkasına binmem demiştim, insignia ile tanıştım takasa girdim şuan 2011 model 1.6 180hp editions elegans insigniam var, inan verdiğin paraya değicek araba, 2 haftadır kullanıyor ne sorunuymuş hiç karşılaşmadım, bunlar bir takım insanların aracı görmeden taşlamaktan başka bir şeyler yaptıkları yok, çok süper araba toyotadan kat ve kat konforlu-performanslı-kaliteli bir araba, sadece olumsuz özelliğini söylemek istiyorum, toyotana ne kadar mazot koyuyorsan harcıyorsan X2(çarpı iki) yapıyorsun o kadar, ama inan arabayı kullnırken verdiğin benzin fiyatını bile düşünmüyorsun...bir an önce yazın gelmesini bekliyorum:) uzun yolda keyifle süreceğim hız yapacağım zamanı bekliyorum, çünkü araç şehir içi aracı değil hız-sürat aracı 180Hp.
    Düşünmeden al kardeş- çünkü geçirdiğin geçmiş zamana isyan ediyorsun.

• insıgnıada eğer problem çıkıyorsa yuhh derim yani,opelin vectradaki başarısının ınsıgnıaya kat kat daha fazla yansıması gerekirdi.

kaldıki ınsıgnıa vectradan 2 kat daha pahalıya satılıyor neredeyse.en ufak bir problem çıkardıysa bu demek oluyorki opelde, volkswagenin yaptığı gibi kaliteyi düşürüp para kazanma peşine düşmüştür.

Bence opel vectra ismiyle devam etseydi (bu isimin yıllardır kazandığı güvenle)daha çok satardı
  • problem falan yok-bir takım insanların uyduruk çamur atmalarından başka bir şey değil
  • Arkadaşlar uzun süredir forumlara girmiyordum..girince otomatik mesaj geldi..2.0 motor 2012 dizel insigna aldım hep audi özlemim vardı fakat şu anda audiye hiçmi hiç özlem duymuyorum...Mükemmel bir araç yaklaşık 8.2 lt/100 km dizel yakıyor.(karma)performans çok iyi..şanzıman geçişleri mükemmel...arabanın kullanımı çok ergonomik...konsol çok iyi birde cyclon navigasyon taktırdım..her şey full oldu.. 14000 km oldu hiç bir sorunla karşılaşmadım....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.