Şimdi Ara

[Insanity]Zayiflamak ve vucut yapmak icin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun bir post olduğunun farkındayım ama okuyup cevap verirseniz mutlu olurum
    Arkadaşlar ben 14 yaşında uzun boylu geniş omuzlu göbekli bi Tipim. Tabiri caizse şu icsem yarıyor. Yazın başında 170 boy 85 kilo iken suan 176 boy 74 kiloyum. İnternette ideal kilomun 71 olduğu yazıyor. Yarın insanity'e başlamayı düşünüyorum. Diyet olarak çok sıkı ve yagsiz bir diyet uygylayacagim. İlk ayda yeterli sonuc alır miyim? 2 ayın sonunda nasıl bir vucudum olur.

Diyetim:
    Bol su ve form çay

Hafta içleri:
    Sabah kepek ekmek arası tavuklu domatesli sandviç ( ne yazıkki akşama kadar yemek şansım olmuyor.)
    Akşam yağsız beni doyuracak kadar et yemeği.

Hafta sonu:
    Sabah - öğlen birer elma
    Akşam et yemeği

Ekede 1-2 fotoğraf koyuyorumki daha iyi tavsiyeler verebilesiniz.

Not: belinin kalinligindan ve simitlerden de sikayetçiyim
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1857612/c3dc5a83-48a8-457c-963e-6e1063853974.jpghttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1857612/77b79136-26db-4bec-baf9-c06c94d5c2a8.jpg

[Insanity]Zayiflamak ve vucut yapmak icin... [Insanity]Zayiflamak ve vucut yapmak icin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlakElvin -- 13 Eylül 2014; 0:39:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim kusura bakma da geniş omuzlu felan değilsin bildiğin yağ

• insanity e başlarsan boy uzamasını unut.

• 11numara kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi insanity'yi bana öneren arkadaşım söylediği için bi araştırma ihtiyacı duydum. Aksine uzattığını söylüyorlar, ki bence haklılarda; egzersizlerde sık sık zıplama hareketleri mevcut. Neden kısalttığını düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlakElvin

Aynı şeyi insanity'yi bana öneren arkadaşım söylediği için bi araştırma ihtiyacı duydum. Aksine uzattığını söylüyorlar, ki bence haklılarda; egzersizlerde sık sık zıplama hareketleri mevcut. Neden kısalttığını düşünüyorsunuz?

kim uzattı diyorsa yalancının tekidir.

ben grçen seneye kadar profesyonel basketbol oynadım kulüp doktorları ip atlamayı yasaklamıştı.

herkesin düştüğü hata zıplamayla asılma arasındaki farkı anlamaması asılma uzatır niye kasları esnetir.(bkz. barfiks) zıplama bacak kaslarını parçalar ufak ufak yırtıklar oluşturur ki buda o kasın daha güçlü bi şekilde tekrar iyileşmesini sağkar.kas güçlenince kemik uçlarındaki uzamayı sağlayan dokulara zıt direnç artar. ne kadar zıplarsan backaların o kadar gelişir kaslar güçlenir uzama azalır.

uzama da baxakla olur büyük kısmı.

Anlıyorum, alanınız olduğu için sanırım siz haklısınız ama bulabildiğim antrenmanlar içerisinde en hızlı sonuç vereni ve zayıflatanı buydu. Kapıya takılan barfiks aletlerinden alıp gün içerisinde ek olarak barfiks yaparsam sonuç ne olur? Şu an ne kadar yapabilirim tartışılır ama uğraşa uğraşa geliştiririm.
  • quote:

Anlıyorum, alanınız olduğu için sanırım siz haklısınız ama bulabildiğim antrenmanlar içerisinde en hızlı sonuç vereni ve zayıflatanı buydu. Kapıya takılan barfiks aletlerinden alıp gün içerisinde ek olarak barfiks yaparsam sonuç ne olur? Şu an ne kadar yapabilirim tartışılır ama uğraşa uğraşa geliştiririm.

benden sana abi tavsiyesi uzak dur. yaşın 14 180 rahat geçersin daha.4-5 yıl sonra kendine küfredersin bu boyda kalırsan.

ağırlıktan ve zıplamadan uzak dur. hafif jog atabilirsin hergün veslenmenide düzeltirsen sorun kalmaz.

varfiks çekmene gerek yok yüksek bir yere asıl 2-3 dk kal. ama insanity gibi bi programa başlarsan giç bi faydası olmaz asılmanın.insanity bende yapıyorum şuan etkileri inanılmaz. tabiki ama daha san erken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11numara -- 13 Eylül 2014; 16:54:18 >

Anladım, sanırım sizi dinleyeceğim; Insanity macerasıda benim için başlamadan bitmiş oldu. Sizin Insanity kadar hızlı sonuç veren ve vücut geliştiren bildiğiniz bir program var mı?
  • quote:

Anladım, sanırım sizi dinleyeceğim; Insanity macerasıda benim için başlamadan bitmiş oldu. Sizin Insanity kadar hızlı sonuç veren ve vücut geliştiren bildiğiniz bir program var mı?

yüzmek

jog. birde zaten okulda futbol basket falan oynarsın yeter.

3 sene önce yüzme takımındaydım belki geri dönmeyi düşünürüm. :D Ne kadar sürede nasıl bir sonuç alırım peki o konuda birşey söyleyebilir misiniz?
  • BlakElvin B kullanıcısına yanıt
    gösterdiğin performansa bağlı en hızlı sonuç veren sporlardan biri yüzme.
  • memeler fena görünüyor hocam çok kötü düzeltmeye çalış çok aşırı kötü duruyor
  • Biliyorum dostum ona uğraşıyorum :) Insanity yapmayacağıma göre P90x hakkında ne düşündüğünüzü merak ettim. P90x boy kısaltır mı?
  • Ben Insanity yaptım bayada zayıfladım ama su boy olayı ıns dogru degıldır boyum 173 falan yas 16
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.