Şimdi Ara

İnşallah sınav 2015 gibi olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiç çalışmadan 300 almıştım güzel sınavdı herkes zor dıyoda on numaraydı bu yılda zor olsun basit olursa herkese basit olucak şişirme puanla bir yere girecegıme hakla girerım herkese basıt olursa puanlar şişirme olucak sıralamanızda bi değişiklik olmucak hatta 1.sayısı bile fazlalaşıcak ne anlamı kaldı o zaman? Basit olursa geçen yıl 30kya gırdıgınız puanla bu yıl 60 kya gerilersınız çünkü herkese basit oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harleydavidson006 -- 4 Aralık 2015; 22:53:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen seneden daha zor olur ama kolay olmaz
  • bu sene daha düşük netlerle daha yüksek sıralamalar elde edileceği kesin
  • Doğru diyosunda 2014 te aldığın puanla 2015 te aldığın puanda bir olmayacaktı ona bakarsan .. Yani sıralaman yine çok değişmezdi atıyorum 300le 60 bin olduysan 2014 te atıyorum 350 alıp 60bin olucaktın gibi düşün
  • Troll bu eleman sallamayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harleydavidson006 H kullanıcısına yanıt
    98 lilleri gecen seneki sınava sokarsan barajı 50 bin kişi felan geçer bu sınavın zorluğundan değil 98 lilerin boş olmasından kaynaklanacaktır
  • thy34. T kullanıcısına yanıt
    bunun sınavın zorluguyla alakası olmuyacak sizin bos olmanızdan kaynaklanacak
    bir sıanvda sınavına girenlerin 3 de 2 si barajı gecemiyorsa sınavda değil sınava girenlerde sorun vardır demek sonucda adamlar uzaydan soru sormuyor ya

kanıt aşşağıda

http://img.donanimhaber...1-90fe-2bbe98830e1c.jpg
  • harleydavidson006 H kullanıcısına yanıt
    Hiç çalışmadan 345 almıştım bende daha ygs matı bile bilmiyordum. Bu sene zor olurs a konularında bilmemle birlikte çok daha iyi yapabileceğimi biliyorum bencede zor olmalı . Gerçi zor değildi geçen sene ama saçmaca özgündü diyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.