Şimdi Ara

İninal kart sorunum. Sinir oldum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Steam'den CS GO alacağım, kartta para bitti. Bi yükletelim dedik, gittim Migrosa dün. Ordaki kasiyer kart aktif edilmemiş kartınız dedi. Eve geldim, bugün yine gittim. Öncelikle PTT Matik'ten denedim yatırmayı, kartınız bu işlem için uygun değil mi ne dedi. Garanti'nin ATM'sinden deneyeyeyim dedim havaleyle, yine kabul etmedi. En son yine Migrosa gittim, 2-3 kez denettirdim yine olmadı

Halbuki kartımda aktif yani. Gittim sitesine kaydoldum. Zaten 1-2 hafta önce almıştım. Humble Bundle ve Steam'den alış-veriş yaptım. Alış-veriş yapmak için aktifleştirmek gerekiyor zaten.

Kafam döndü yav.

Okuyanlara helal olsun. Kısa oldu ama yani genelde ben bile okumaya üşeniyorum böyle yazıları :D

• İninal'ın sitesinden tekrar üyelik açmayı dene.Olmuyorsa farklı ininal al 5 lira bir şey zaten.
  • Kartını yeniden aktif etmeyi dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetleri yok mu? Onu ara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sweet Lemonade

İninal'ın sitesinden tekrar üyelik açmayı dene.Olmuyorsa farklı ininal al 5 lira bir şey zaten.
    Mezarc1

Adam gibi ayrdım edeceklerine tamamen güvensem arayacağımda boşuna uğraşmak istemiyorum. En son o olacak galiba bilewmiyorum.

keremc

Onu nasıl yapıyoruz ki?

Platinum

Tekrar üyelik açarsam aynı bilgileri kullanmam gerekir, bir sorun olur mu ki? Normalde alırım ama kartı iptal ettirmessem yine aylık ücretini alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimner.TR -- 12 Ağustos 2014; 22:03:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.