Şimdi Ara

İngilizcemi Geliştirmek için RPG Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar bugüne kadar tüm rpg oyunlarını her ne kadar arastırsamda oynasamda mantıgını çözsemde ingilizcem yetmediği için oyunun ortalarında sıkılıp daha dogrusu tıkanıp kalıyorum oyun oynarken aradıgım ortam acele etmeden oyundaki ortama ayak uydurabileceğim en önemlisi bana söylenenleri anlayabileceğim bir oyun.. oblivion -skyrim Witcher 1- Dragon age ve daha niceleri aslında hepsinin mantıgı birbirlerine benzer sizden ricam bana oyun önerisinden daha cok ingilizcesi low ama rpg oyunlarına sıfırdan başlayan bir insan icin rpg oyun sıralaması nasıl olmalıdır karmaşık gelmesini istemiyorum kolaydan zora gitmek istiyorum(kelime ve gramer acısından tabiki) forumda bununla ilgili milyonlarca başlık var ama tüm o öneriler benim ingilizcemi asıyor biliyorum sizde sıkılmıssınızdır bu tür başlıklardan RPg tarzı oyunlardan vazgecemiyorum ortamlarını müziklerini seviyorum ama konuyu bilmedigim icin keyif alamiyorum bir yandan oyun oynarken bir yandan sözlükten arastırabilirim sıkılmam ama gramer'de ögrenmek istiyorum önereceginiz oyunlarının grafikleri müzikleri ve gameplayi hiç önemli değil belirli bir hikayesi olsun ve bana ingilizce öğretebilsin simdiden yorumlar icin tsk eder iyi oyunlar dilerim..

• Eğer ıngilizcenı geliştirmek istiyorsan benim sana tavsiyem sims serisini oynaman çünkü skyrim gibi oyunlarda rahat öğrenemezsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öneri icin tsk ediyorum suan icin sims3- baldur's gate 1 ench editon- icewind dale - ve fable cekiyorum hayırlısı olsun artık :)
  • RPG türünde oyun oynamadım da, strateji istersen Civilization V oynayabilirsin.
  • fallout serisi olabilir (başlığı okuyarak yazdım cevabı :) )
  • Hardcore rpg önermek mantıksız olur , hatta ingilizcenizi geliştirmek için size single player oyun önermek mantıksız olur. Benim ingilizcem şuan ingiliz bir vatandaş seviyesinde , gramer konusunda vasat kalıyorum orası ayrı ama karşıma yabancı koy takır takır konuşuyorum.İnsanın aksanı bile değişiyor , tarzan gibi konuşmuyorum,kelimeler düzgün çıkıyor. Bunun en büyük pay sahibi online oyunlar , oynadığım her türlü online oyunu bilhassa yabancı serverlarda oynadım hep yabancı klanlarda ve yabancıların ortamlarında takıldım.Çoğu kez mikrofonla sohbet ettim,HoN DotA 2 gibi oyunlarda hala mikrofon açıp konuşuyorum adamlarla.

Size tavsiyem , RPG tutkunu olarak ; RPG hiçbir halt geliştirmez hocam.Yukarıda yazdığım şekilde en büyük verimi alabilirsiniz.
  • Biz ingilizceyi pokemondan öğrendik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer İngilizce konusunda sıfırsan RPG oynayarak ya da filmler aracılığıyla öğrenmen gerçekten çok zor.Önce kuralları , zamanları , grammer'i öğrenmek için yani belli bir bilgi alt yapın olması için bir kursa gitmeni öneririm artık belli bir seviyeye geldikten sonra dili basit olan filmleri bir Türkçe altyazı ile bir de İngilizce altyazı ile farklı farklı player'lar ile açıp durdura durdura izlersen sana oldukça yardımcı olacaktır.Daha sonra kelime dağarcığını geliştirmek için RPG oyunlara yönelirsin ve onlarda gerçekten çok yardımcı olur sana ama dediğim gibi ilk bir alt yapın olması lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.