Şimdi Ara

Ingilizce program...Yardımmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kesin konu açılmıştır..(Arama yaptım ama bulamadım)..Hatta şu anda bana kızanlar falan da vardır..Yine mi yaa falan..ama bana çok acil Türkçe-Ingilizce tam anlamıyla cümle çeviren bir program lazım...Ama gerçekten acil..Bende turing var ama tam olarak çevirmiyor..Kelimeleri karışık yazıyor bazen özneyi falan unutuyor..bazen de bazı kelimeleri hiç çevirmiyor..Turing ten daha iyi kelimeleri birebir çeviren ve cümle olarakta iyi olan bana yardımcı olacak program önerebilir misiniz??Bir tane e-mail yazmam gerekiyor..biraz uzun olacak..Onda kullanmam gerekecek..Bildiğim ingilizce de bu mail için yeterli olmayacak..Program tavsiyelerinizi bekliyorum.. Belki konunun yeri de burası değil emin değilim ama konu dışındaki üyelerle genellikle aram iyi olduğu için konuyu buraya açtım..Bana yardım edeceğinizi düşünüyorum..

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER...BU KONU DAHA ÖNCE MUHTEMELEN VARDI..HATIRLIYORUM AMA BULAMADIM..YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 9 Temmuz 2006; 20:58:06 >

• benim bildiğim türkçe-ingilizce program bi turing var,o da hiç iyi değil,ama şunu da söyliyim ki türkçe-ing iyi bişey yapmalarını çok beklemeyin,dilimiz yapısı itibariyle diğer dillerden çok farklı olduğu için iyi bi çeviri programı yapmak gerçekten çok zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: stinger01

benim bildiğim türkçe-ingilizce program bi turing var,o da hiç iyi değil,ama şunu da söyliyim ki türkçe-ing iyi bişey yapmalarını çok beklemeyin,dilimiz yapısı itibariyle diğer dillerden çok farklı olduğu için iyi bi çeviri programı yapmak gerçekten çok zor

burda okuduğumda başka programlarda yazılmıştı ama o zaman dikkat etmemiştim..acaba o sadece kelime çevirisi miydi?

Bilen var mı acaba?
  • Arkadaşlar hiç bilen yok mu yaa..Gerçekten çok lazım..Birebir çevirmese bile Çevirsin yani

Bir yardımcı olun nolur
  • ya bence google da arattır.Bir sürü program var.tuning, proceviri gibi birkaç program var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.