Şimdi Ara

İngilizce Kısa Film Çekeceğiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İngilizce kısa film çekip yarışmaya katılacağız. Konu önerebilir misiniz?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazanırsan ödülü paylasıcak mısın?
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Okulda düzenlenen bir yarışma bugün duyuruldu henüz ödül hakkında bilgim yok :)
  • Liseli performans ödevi detected

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu önerebilir misiniz nedir ya

• v. Persie kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı nedir? Oyunculuk,ekipmanlar vs tamam fakat yaratıcılığımızı ortaya koyamadık bir türlü ve burada yardım istedim.
  • 2+2=5 tarzında kısa film çekebilirsin.
  • agonized A kullanıcısına yanıt
    Film çekiceksiniz ama ortada çekicek bişey yok, sıkıntı burda

Ayrıca bu aşamada oyunculuk falan önemli değildir. Önce senaryoyu yazarsın, ardından karakterlere göre oyuncu seçersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v. Persie -- 7 Şubat 2017; 19:30:57 >
  • v. Persie kullanıcısına yanıt
    Sıkıntımızın senaryoda olduğunu ben de belirttim zaten eğer dediğini yapabilmiş olsaydık burada yardım istemezdim. Oyuncu bulmak şuan benim için sıkıntı değil.
  • agonized A kullanıcısına yanıt
    Normal olan ilk önce kafanda canlandırdığım bir şeyi somut hale getirmendi. Sinema da buna deniyor zaten. Film çekeceğim diye çekilen film başarılı olmaz. İlk mesajımda bunu ima ettim. İlk önce okuduğunu anlaman lazım.

• fikir benim degil 3 4 yil once bi arkadas soylemisti.

olay şoyle;

mahallenin ufak cocuklari mahallenin meydaninda top oynarlar. daha sonra birisi der ki 3 kisi gidelim surdaki bakkaldan sakiz calalim. 3 kisi giderler sakizi calarlar tam bakkaldan cikarken bakkal gorur yakalar ve imali imali bakar ve film biter.

cok basit gibi gozukuyo olabilir ama cok anlamli. anlamayan olursa alintilasin anlatayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Yaban -- 7 Şubat 2017; 20:18:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.