Şimdi Ara

İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEGİ İPTAL BEDELİ YARDİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar abilerim.ablalarim merhaba.Ben yaklasik 1 ay once İngiliz Kültür dernegi ingilizce kursuna basvurdum sozlesme falan imzaladim ve ben yaklasik 15 gun sonra falan ailemin ve benim maddi durumum yetmedigi icin iptal etmek istedim onlarda bana 7 gunu gectigi icin iptal bedeli 315 lira vericeksiniz dedi.Tamam ben bir hata yaptim sozlesmede yaziyordu fakat sadece bir kere gidip konustum 1 kere bile derse girmedim boyle birseyi odemek zorundamiyim? Hadi oducegim diyelim nedenini sordugumda bana kitap siparis ettik falan dediler e ben kitaplarimi alacakmiyim dedigimde hayir diyorlar ve yakin tarihte odemezseniz dilekceniz onaylanmaz sizden daha fazla aliriz diyorlar.Sizce ne yapmaliyim? Ben dilekcemi yazdim.verdim imzaladim onaylamama gibi.bir luksleri varmi sonucta 315 i vericegim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sözleşmeni görmek gerekmekle birlikte bu tür kurumların sözleşmelerinde açıkça bu tür hususlar yazar. Buna dair yönetmelik de var. Kesinti oranları yönetmelikle belirlenmiştir. O oranda ödemeyi yapmak durumunda kalırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.