Şimdi Ara

İNGBANK ile sorun yaşamaya devam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan 10 ay önce İNGBANK düzce şubesinden eşim adına kredi çektik, çekerken de maaştan otomatik ödeme talimatı verdirdik. 3 ay sonra elimize haciz belgesi geldi. 15 gün içinde eğer kredi borcumuzu yatırmazsak haciz işlemi uygulanacakmış, ertesi gün bankaya gittim durumu anlattım. Bey efendi eşinizın maaşı istanbul şubesine yatıyormuş, eşiniz ise krediyi düzce den çekmiş dolaysıyla otomatik ödeme talimatınız yerine gelmedi . şu kadar faiz borcunuz oluştu. Oha yani , bunu bilmiyormuydunuz, eşim sizden maaş almıyor mu neden bize zamanında söylemediniz. beyfendi borcunuzu ödemek zorundasınız hemde faizi ile, ulan faiz varya..... ister istemez faizi ile bu gavur bankasına borcumuzu yatırdık. bitmedi birkaç ay sonra elimize toplu para geçince tamamını yatıralım dedik ve yine eşimin kartını aldım sıramı da aldım vezneye borcu kapatmak istediğimi söyledim. siz borcu kapatamazsınız eşiniz gelecek. yahu ben borç çekmiyorum borç yatıracağım tamamen kapatacağım hayır yatıramazsınız hırlaştık , kızdım aylık olarak yatırmaya devam dedim. sonra aradan bir süre daha geçti bankanın önünde olan bankamatikte çalışma yapılıyormuş elimde kart bekliyorum kartı da gördüler aldığım sırayıda gördüler ilk müşteriyim şak çekti kartı içeriye aldı,vermiyor kartı, durumu anlattım eşiniz gelmesi gerekiyor. cinler tepeme geldi bağırdım çağırdım . ukala ukala gidin bizi istediğiniz yere şikayet edin dediler.Ulan gavur bankasının gavur elamanı diyeceğim elaman müslüman. Allah belanızı versin dedim. 10 ayda 3 vukaat bakalım borç bitene kadar daha kaç vukaat işleyeceğiz. Allah'ım şu gavur bankalarından kurtar biz müslümanları

• Gecmis olsun, iyi sabirlisiniz. Bu bankalardan uzak durun hocam. Kampanyalari ne kadar iyi gorunsede, boyle sorunlar oluyor hep. Adamlarin bir subrsine gittim, elamanlarin oldugu yeri b.k goturuyor. İki masa, iki sandalye ve 1 bekleme sandalyesi. Bankadan cok otobus bilet satis ofisine benzettim. Buyuk bankalar her zaman daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 7 Nisan 2015; 15:08:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para isinin gavuru muslumani mi var?

En musluman banka bile para kokusu almasin...

• Otomatik odeme talimati icin cagri merkeziyle mi gorustunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Para isinin gavuru muslumani mi var?

onamı takıldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluid D.

quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Para isinin gavuru muslumani mi var?

onamı takıldın?

Surekli gavur gavur demis ama muslumanlari es gecmis.

• Fluid D. kullanıcısına yanıt
    Burada Müslüman diye hitap ederken cümleye zenginlik katsın anlamında ekleme yaptım, galiba oradaki Müslüman kelimesi birilerini rahatsız etmiş , rahatsız olanların isimleri de Türkçe yada Arapça isimde değil, hepsi latince !!!! ayrıca bu konu hakkında da tekrar yorum yapmak istemiyorum. Benim derdim bankanın ilgisizliği, kime şikayet edersen et tavrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nail40 -- 7 Nisan 2015; 15:33:56 >
  • Aradan epey süre geçti Allah biliyor o an aklıma gelmediği için telefonla görüşme yapmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nail40 -- 7 Nisan 2015; 15:36:25 >
  • burda sizin tek yapmaniz gereken Otomatik odemede olsa bile kontrol etmektir ama banka boylr bir yaptirim uygulayamaz. Yasal yollara basvursaydiniz Sonuc cikabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nail40

Aradan epey süre geçti Allah biliyor o an aklıma gelmediği için telefonla görüşme yapmadım

Ayrica sizden goturusu sadece faiz degil kredi sicil puaninizda oldu. Olurda ihtiyaciniz Olsa herhangi bir bankadan kredi cekmek icin basvuru yapsaniz onunuze cikarilip engel olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nail40

Burada Müslüman diye hitap ederken cümleye zenginlik katsın anlamında ekleme yaptım, galiba oradaki Müslüman kelimesi birilerini rahatsız etmiş , rahatsız olanların isimleri de Türkçe yada Arapça isimde değil, hepsi latince !!!! ayrıca bu konu hakkında da tekrar yorum yapmak istemiyorum. Benim derdim bankanın ilgisizliği, kime şikayet edersen et tavrı.

anlamadın galiba bu kadar laftan onumu buldun dedim.

edit:nikim latince değil ingilizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fluid D. -- 7 Nisan 2015; 17:53:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.