Şimdi Ara

ing bank online, 2 bonus card görünüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ing bank online bireysel bankacılık hesabıma giriyorum. iki adet bonus card görünüyor.oysa ki benim bir kartım var. bir tanesi benim kartımın son 4 hanesi diğeri ise farklı.

ancak ikisine da tıkladığımda aynı borç toplamını veriyor. yani ikisinin extresi de aynı veya ortak .
    Zaten bu bankacılık işlerinden hiç anlayamıyorum.

daha önce dikkatimi çekmeyen bu iki farklı numaralı bonus cardl ne anlama geliyor? acaba ikinci bir kart çıkarmış olabilirler mi benim adıma?

• Müşteri hizmetleri ile görüşmek en iyisi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğeri sanal kart olabilir.
  •  ing bank online, 2 bonus card görünüyor

Sanal kart değil. ana kart görünüyor ikisi de.
    acaba kaybolduğu için iptal ettirdiğim kart olabilir mi? iptal olsa da görünür mü?
  • istersen bi müşteri hizmetlerine danış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimden anlasilan banka karti iptal etmemis muhtemelen musteri temsilcisi kart iptal islemini yaparak puanini azaltmak istemeyip size ikinci kart gonderip puanini artırmış bu sekilde prim alirken diger elemanlardan daha yuksek prim alacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmetingülcan -- 26 Kasım 2014; 3:16:36 >
  • Resimden anlasilan banka karti iptal etmemis muhtemelen musteri temsilcisi kart iptal islemini yaparak puanini azaltmak istemeyip s ikinci kart gonderip puanini artırmış bu sekilde prim alirken diger elemanlardan daha yuksek prim alacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.