Şimdi Ara

İnfinity DS7700 Fotoğrafları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar donanım haber kullanıcılarının isteği üzerine evde telefonun fotoğrafını çektim. Fotoğraflar kalitesiz olabilir o yüzden özür dilerim. Umarım bu fotoğraflar telefon hallında size bilgi verir!
    SAYGILAR!!

• Birkaç fotoğraf daha!

• arkadaşım çok merak ettiğim bir görüntüydü bunlar aslında. çünkü INFINITY'nin hiç bir yerde bu şekilde kullanıcı tarafından çekilmiş fotoğrafı yoktu. çok aradım ve araştırdım. yinde en sonunda bir çok sebepten dolayı bunu tercih ettim ve dün siparişimi verdim. Allah'tan mani gelmezse yarın telefonum elimde olacak. inşallah sorunsuz bir şekilde herkes gibi kullanırım. sana da güle güle kullanmanı dilerim. paylaşım için teşekkürler.
  • Paylaşım için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok faydalı oldu. Telefonun bu şekilde fotoğrafı hiç yoktu. Paylaşım için teşekkür ederimç
  • Arkadaşlar bende alırken araştırdım ancak bulamadım! Umarım size de faydası olmuştur. Telefondan pişman olacağınızı sanmıyorum. Şu ana kadar ben pek bisıkıntı yaşamadım ancak Bir nokia yada Sony gibi de değil! Ufak tefek eksiklikleri var! Mesela otomatik tuş kilidi ya 5 saniyede ya da 30 saniyede kilitleniyor! Ya da rehberde Türkçe karakterle başlayan isimler de sorun çıkartabiliyor! Ama 5dk zaman harcayıp tekrar ismi girerseniz sorun düzeliyor! Ne mantık bende anlamadım ama öyle
    Saygılar!
  • BU FİRMANIN WEB sayfasını bilen var mı arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Coğrafyacı84

BU FİRMANIN WEB sayfasını bilen var mı arkadaşlar.

http://duality.com.tr/
    http://dualinfinity.net/

Herhalde bunlar ama tam sitesi bu mu bilemiyorum. Zaten sitelerin içi boş vakit kaybı bakmak bence!
  • siteler için teşekkür ederm. Dediğiniz gibi boşmuş gerçekten sitelerin içi. Benim merak ettiğim sitede yazılımlarının bulunup bulunmamasıydı. Ama ne yazık ki yokmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.