Şimdi Ara

Infinite Aion TurkishDelight Legion (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • serverların isimleri değişiyo zaten greed de oynuyacaz biz gerisini bilmiyorum istersen wrath die yeni bi server acılıyo oda pvp serverı bide low rate var pride seç beğen al.
  • orta rate gelin arklar işte şimdiki adı lumiel sonraki adı ne olacak bilmiyom beraberce oynarız ama ırkçılık yapmam her sazdan bi tel isterim soframda gerekirse tek silahta takılırım :P:P:P.......FİSTAN kardeş senide isteriz aramızda umraım katılırsın gerçi sen kale bile almazsın bizim gibi serserileride

orginaldeki arklarda gelsin hem boşa para ödemesin 3 5 ay takılırız sora hepberaberce bas a geceriz ara dönemi infinitede tamamlamış oluruz genede kendi kararlarınız............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfa3 -- 31 Ocak 2011; 21:48:35 >
  • S.A. Arkadaşlar oyuna wipe geldikten sonra buradaki herkez normal olan normal rate servera gelsin orada klan kuranlar burada isimlerini yayınlasınlar oyunda birbirimizi bulalım
  • servera wipe geldi şuan bilginize
  • Evet arkadaşlar şuan wipe atılıyor serverlara, wipe tan sonra nereden başlayacaksınız ?
  • Estağfurullah :) Olabilir neden olmasın, wipe sonrası serverlar genelde eylenceli olur, özellikle ilk zamanlar, bende katılabilirim aranıza, mid rate de kulağa uygun geliyor.
  • arkadaşlar wipw atılıyor PRİDE serverında başlıyalım LOW RATE olanda Ne Dersiniz ?
  • Arkadaşlar mid rate, high rate, low rate dediğiniz nedir ? Onları biz mi seçebiliyoruz ? :S Ve bende sadece 2 server görünüyor siel ve lumiel, sizin bahsettiklerinizi neden göremiyorum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N0n1cker -- 31 Ocak 2011; 22:52:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0n1cker

Arkadaşlar mid rate, high rate, low rate dediğiniz nedir ? Onları biz mi seçebiliyoruz ? :S

Arkadaşım o dediklerimiz server low rate yani düşük droplu yavaş item falan az düşer high rate olanda bol droplu item bol düşer
  • ben siz nerde derseniz orda başlayacam :D çünkü daha oyunu bilmim;)
  • anladıgım kadar suanki siel low rate ve ısmi degisip pride olucak ben daha önce lumieldeydim ismi ne olcak bilmiyorum ama tekrar orda basliycam mid rate olcak orasida heralde gelin orda basliyalim

edit:ogrendim
    pride=siel
    greed=lumiel
    wrath=Yeni server

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BCF1FAAE7 -- 31 Ocak 2011; 23:30:06 >
  • şuanda orjinal aion a update geldi.bu updateyi yükleyecekmiyiz infinite de oynayabilmek için.bide wipe ertelendi galiba bende serverlar kapalı gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumanga
    şuanda orjinal aion a update geldi.bu updateyi yükleyecekmiyiz infinite de oynayabilmek için.bide wipe ertelendi galiba bende serverlar kapalı gözüküyor.

serverlari ayarlayabilmek icin kapattilar update olayinı bence suan yapma zaten update yapilcaksa infinite aion launcherini acinca söyluyor

edit:foruma baktimda yapman gerekiyormus update i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BCF1FAAE7 -- 31 Ocak 2011; 23:47:16 >
  • East server Marchutan açıldı, kimler burda baslıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fistan

Estağfurullah :) Olabilir neden olmasın, wipe sonrası serverlar genelde eylenceli olur, özellikle ilk zamanlar, bende katılabilirim aranıza, mid rate de kulağa uygun geliyor.

abi gece sıkıntıdan 2 bira içelim dedik sarhoş olup çıktık işin içinden ........servera wipe gelmiş ben oyundayım şuanda greed serverındayım mid rate olur kendileri..........biz bütün klan ally hatta karşı düşman elyoslar bile buraya geçtik iş hayatınıda ara verdim 3 ay gibi bi süre ama tek sorun 4x yapıp ethende takılıcam ama yinede yardımcı oluruz her konuda çünkü bütün arklar burda ...........
  • beyler görevleri yaparak mı daha hızlı lvl atlarız? ilk defa oynuyorum da bir de hangi serverde hangi ırktansınız Türklerin çok olduğu yere geleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkaplan

beyler görevleri yaparak mı daha hızlı lvl atlarız? ilk defa oynuyorum da bir de hangi serverde hangi ırktansınız Türklerin çok olduğu yere geleyim

quest yapmaya karar verirsen ki bence yap şuursuzca kesmektense gorev yapa yapa lvl almana tavsiye ederim.....

http://aion.mmorpg-life.com bu site baya yardımcı olur.....
  • Şuanda greed'de elyo olarak oynuyoruz.TurkishArmy diye legion var.Bayağı da bir kalabalığız.
  • greed e geliyorum beyler bekleyin patchi indirdim suan kuruluyor hadi bağalım inşallah önceki denemelerim gbi sıkılmam hemen
  • Arkadaslar Rift ciler Low servere gelsın Low server rift için kurulan server cunku ben su an basladım char kasmaya toplam 4 tane kasıcam daeva ıcın ılk nıckım Skynet " Turk " guıldını kurdum gelen gelır riftcıler ıcın soyluyorum hadı kalın saglıcakla sımdı ıse gıdıcem yarın yıne oyndaım :))herkesi guıldde gormek ısterım !!!! oyundayken pm atın alırım sızı guılde! IRK ASMODIAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shezofren41 -- 1 Şubat 2011; 16:55:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.