Şimdi Ara

.-*'*-.INFINITE AION.-*'*-. TS Odası Açıldı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Infinite Aion Pride Serveri Asmodianlar için TeamSpeak odası açtık. Zevkli bir rift için Herkesi Bekleriz.

Sunucu Adresi 46.4.57.143
    2.Infinite Aion Heaven odası
    Odaya giriş için isimlerinizin InfiniteAion_OyundakiKarakterAdı_KendiAdınız şeklinde olmasına dikkat ediniz.
    Örnek: InfiniteAion_Chopper_Yunus

oda şifresi için PM atınız.

Teşekkürler.

• Selam kardeş bende yeni başladım bu aiona'a ama bazı sorunlarım var.Öncelikle serverlar bende gözüküyor ama isimleri farklı sadece test serverda oynayabiliyorum.

Resimler:

Acaba nerde hata yapıyorum.13,265 gblık aion indirdim.

• Amerika clientini komple siliyorum ne yaptıysam olmadı acaba eu clientini nerden bulabilirim
  • ya gel orjinal aiona perento elyos bekleriz
  • Ya biraz oyunu anlayım diye başlayım dedim buraya ne illet bişimiş başlayamadım.Oyunu sevdim o ayrı ayın 6sında alacam oyunu peki alırken trial diyip oyunu indirsem oyunun cdlerine para vermem gerekiyormu yoksa sadece aylık ücret ödeyerek devam edebilirmiyim yani en avantajl nasıl olacak.
  • bence oyunun dvdsini al bende ikiside var hem odanda şık duruyo baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

Selam kardeş bende yeni başladım bu aiona'a ama bazı sorunlarım var.Öncelikle serverlar bende gözüküyor ama isimleri farklı sadece test serverda oynayabiliyorum.

Resimler:

Acaba nerde hata yapıyorum.13,265 gblık aion indirdim.

dostum şu anda orjinal aion 2.5 sürümünde. sen de 2.5 i yüklemilşsin. infinite aion 2.1 versiyonunda fakat test serveri 2.5 i denemek için açıldığından dolayı sen de ordan girebiliyosun. infinite aion da yakında 2.5 e geçtiğinde ozman oynayabilirsin.

• Sonradan anladım bende 2.0.0.1 versiyonunu destekledigini yok d3dx_38.dll yok aioncpi.dll hatası yapmadıgım sey kalmadı 2 günde bu oyun için 35gb indirdim aion(na) - aion(eu) sabahda aion 1.9.0.1 versiyonunu indirdim onu bulabildim (na sanırım) bununla girebilcekmi bakalım sitesinde na/eu client 1.9.0.1 / 2.0.0.1 yazıyordu.

6sına kadar sabredebilseydim orjinalde akacaktım ama ne çare oyunu çözmem gerek ozamana kadar
  • oyun basit aslında hemen anlarsın diye tahmin ediyorum
  • Yapamadım yine ya oyunun versiyonu 1.9.0.1di 2.1.0.12 güncelledim ama oyun hala 1.9.0.1 gözüküyor ne yapıtysam olmadı valla
  • bendede 2,5 var :d Test serverede girmior :d
  • 2,5da test serveri denedim ama pek memnun kalmadım nerdeyse %50 herseyde bug yeni skillerinde cogunda bug var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

2,5da test serveri denedim ama pek memnun kalmadım nerdeyse %50 herseyde bug yeni skillerinde cogunda bug var

hocam ben Giremedim Test Servere neden acaba Test server seçdim o ekran ole kaldı :s
  • Valla ben launcherden indiriyorumda 2,5 e gelmeden nasıl durddurcam onu bılmıyorum ya bi yardım edin arkadaslar ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.