Şimdi Ara

İndirimler bitmeden yardııım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar telefon mu değişeyim tablet mi alayım derken tablette karar kıldım.Mağazaya gittiğimde ipad mini retina(32gb) içime sindi,öğrenci indirimiyle de bimeksden 1130 liraya geliyor.Birde internet araştırması yapayım derken bunu buldum MD542TU/A

Hafızanın yüksekliği,3G olması ve aradaki 330 lira fark aklımı çeldi.Neticede öğrenciyiz^^ Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?Düşük fiyata yüksek hafıza ve 3G mi daha iyi donanımlı,uzun süre güncelleme alacak retina mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpiam -- 30 Ağustos 2014; 3:10:59 >

• Retina bence oyun vs oynamayı seviyorsan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Citizen kullanıcısına yanıt
    oyun severim ama çok da önceliğim değil açıkcası.Daha çok okuma yapmak,internet+sosyal medya+mail için istiyorum.Film falan da izleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpiam -- 30 Ağustos 2014; 3:32:17 >
  • Bence retina al ama karar sana kalmış.

• teşekkürler,retina alacağım sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogru karar veriyorsun hocam :)

• Bu arada film de demişsin retina ekran farkını epey hissettirecektir.

• Retina

• başkan bence banko retina, eski mini baya eskidi.
  • retina tabiiki de.
  • Retina al kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: evrem03

oyun severim ama çok da önceliğim değil açıkcası.Daha çok okuma yapmak,internet+sosyal medya+mail için istiyorum.Film falan da izleyebilirim.

İlk sıraladığın ihtiyaçların okuma, internet, sosyal medya, mail. Bunlar için wifiye bağlı kalmaktansa 3G senin için daha yararlı olur. Film falan da izleyebilirim. Anladığım kadarıyla film senin önceliğin değil. Önceliğin internete bağlanabiliyor olmak. Özellikle öğrenci oluşun çoğunlukla dışarıda olacağını gösterir. Bu durumda wifi ağı aramaktansa 3G senin için en iyi tercihtir. Retina ile iyi film izleyebilirsin ama öncelikli ihtiyaçlarını göz önünde bulundurursan retina ekran tercihi seni öncelikli ihtiyaçlarını karşılama bakımından çok zorlar. Sonuç olarak kısa zamanda pişman olacaksındır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canocan_07 -- 30 Ağustos 2014; 14:28:12 >

• mini 1 de pikseller açık açık sayılıyor sende kitap filan okuycqn gözünü daha çok yorabilir ama mini retinada pikseller sayılamıyor ve gözünğ daha az yorar.
    okulunda wifi vardır
    evinde wifi vardır
    %90 artık cafelerde wifi oluyor.
    hiç wifisiz kalırsan ve telefonun akıllı telefonsa internetini paylwştırırsın.
    ben şu an ipad air 16gb + cellulqr dan yazıyoem ama keşke 3g li almasaydım diyorum çğnkğ artık devlet parklarq bşle wifi koymaya başladı 1gb internetimden 400 ü ay sonu kalıyor.
    yani İPAD MİNİ RETŞNA AL 👍👍👍

• iPad2 ve iPad mini artık yaşam döngülerinin sonuna geldiler ve iOS8 ile inanılmaz yavaşlayacaklar (iOS7 yüklü iPhone4 gibi) ve Apple'ın izin vereceği son sürüm olacaklar.
    Bu nedenle çok ucuzlayan mini yerine bütçenize uygun bir iPad mini retina daha doğru bir seçim olacaktır.
  • canocan_07 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle açıklama için teşekkürler hocam,evde wi fi var onun dışında dışardayken bağlanmam gerekirse mobile hotspot kullanırım diye düşündüm.Yani cihazı daha çok okula götürürüm,onda da not okuma arada oyun oynama falan olur.Okuma kısmından dolayı retina daha avantajlı geldi:)

Herkese de yanıtları için teşekkürler,retina 32 gb da karar kıldım:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.