Şimdi Ara

İndirilen Taktikleri uygulamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Fm14 de yeni bir taktik indirdim ve bunu oyuna uygulamak istiyorum.
    C:\Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2014\tactics klasörüne dosyayı attım ama oyunda bir değişiklik olmadı.
    Cevpalrınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufc2012

Arkadaşlar ben Fm14 de yeni bir taktik indirdim ve bunu oyuna uygulamak istiyorum.
    C:\Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2014\tactics klasörüne dosyayı attım ama oyunda bir değişiklik olmadı.
    Cevpalrınızı bekliyorum

Attıktan sonra taktik menüsünden yüklü taktikler mi ne var işte oradan seçin taktiği olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

quote:

Arkadaşlar ben Fm14 de yeni bir taktik indirdim ve bunu oyuna uygulamak istiyorum.
    Cevpalrınızı bekliyorum

Attıktan sonra taktik menüsünden yüklü taktikler mi ne var işte oradan seçin taktiği olur.

saol deniycem
  • quote:

quote:

quote:

Cevpalrınızı bekliyorum

saol deniycem

Ben bulamadım.Resimle açıklar msınız?
  • quote:

quote:

Cevpalrınızı bekliyorum

Ben bulamadım da resimli açıklarmsııknız
  • taktik ekranında yeni taktik ekle dediğin zaman yeni bir taktik oluştur ya da mevcut taktiklerden kullan diyecek. sen mevcut taktiklerden kullan diyip açılan menüde var olan taktiklerden birini kullanı seçeceksin. orada taktiği görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhius

taktik ekranında yeni taktik ekle dediğin zaman yeni bir taktik oluştur ya da mevcut taktiklerden kullan diyecek. sen mevcut taktiklerden kullan diyip açılan menüde var olan taktiklerden birini kullanı seçeceksin. orada taktiği görebilirsin.

çok saol abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhius

taktik ekranında yeni taktik ekle dediğin zaman yeni bir taktik oluştur ya da mevcut taktiklerden kullan diyecek. sen mevcut taktiklerden kullan diyip açılan menüde var olan taktiklerden birini kullanı seçeceksin. orada taktiği görebilirsin.

Bunu yazmaya gelmiştim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.