Şimdi Ara

Incredible S mi Sensation mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 telefon arasında kaldım, bu iki cihazdan hangisini seçmeliyim? gördüğüm kadarıyla sadece işlemci farkı var o da çok uçurum olabilecek düzeyde değil (aralarındaki fiyat farkına değmez bence)

Bana sensation almam için geçerli bir sebep söyleyebilir misiniz?

• incrediblenin arka kapağı benim hiç hşuma gitmedi. hoşuma gitmeyen bişeyi de almak istemem :D
  • ınradeble S derim ama yerinde olsam Ona 200 tl katarOptimus3D alırım Arada baya fark var
  • Arada ne kadar fark varki? Çok fark yoksa sensation al tabii. Kasası çok güzel olmuş ele alındığında direk bir sağlamlık hissi veriyor. + Sense 3.0 var bu arayüz ile şarj sorununun çözüldüğü söleniyor. İncredible'da yok diye biliyorum sense 3.0
  • Eğer ikisinin arasında kaldıysan tabiki sensation derim ama Sensation XE çıkıyor onu bekle al derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doluhan

Arkadaşlar selam,

2 telefon arasında kaldım, bu iki cihazdan hangisini seçmeliyim? gördüğüm kadarıyla sadece işlemci farkı var o da çok uçurum olabilecek düzeyde değil (aralarındaki fiyat farkına değmez bence)

Bana sensation almam için geçerli bir sebep söyleyebilir misiniz?

incredible s ölü yatırım olur görebildigim kadarıyla çok revaçta degil (alıp satması ilerde sorun olabilir ) tek çekirdek istiyorsan s.e xperia serisine bakmanı öneririm ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.