Şimdi Ara

İnceliğiyle rekor kıran Samsung Galaxy Tab S5e tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
230
Cevap
7
Favori
10.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

TAB S4 aldım bugün
    s5e de s-pen desteği yok. o yüzden s4 almaya karar verdim
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Galaxy S5e'e göre fark sadece kalem mi?

Dün akşam S5e için adamla 1.800'e anlaştım sabah sms göndermiş "vazgeçtim satmaktan" diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 10 Ekim 2019; 16:38:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Galaxy S5e'e göre fark sadece kalem mi?

Dün akşam S5e için adamla 1.800'e anlaştım sabah sms göndermiş "vazgeçtim satmaktan" diye

Alıntıları Göster
    Cok iyi fiyatmış hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    Akşam oldu ama halen üzüntüsünü yaşıyorum desem inanır mısın?

Şimdi göz göre göre o tablete 2.750 lira veremem. Toptan vazgeçtim tablet işinden Az daha dün tableti almadan kılıf siparişi veriyordum, ortada kaldık bu şekilde.
  • quote:

Akşam oldu ama halen üzüntüsünü yaşıyorum desem inanır mısın?

Şimdi göz göre göre o tablete 2.750 lira veremem. Toptan vazgeçtim tablet işinden Az daha dün tableti almadan kılıf siparişi veriyordum, ortada kaldık bu şekilde.
    Indirimieri takip edin hocam.Tab S5e guzel cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Indirimieri takip edin hocam.Tab S5e guzel cihaz.

Alıntıları Göster
    Evet güzel cihaz. Kaçan balık büyük olur misali durumdayım. Bu durumu önce bir hazmedeyim. Selamlar.

İnceliğiyle rekor kıran Samsung Galaxy Tab S5e tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 11 Ekim 2019; 13:47:14 >

• quote:

Evet güzel cihaz. Kaçan balık büyük olur misali durumdayım. Bu durumu önce bir hazmedeyim. Selamlar.

Alıntıları Göster
    Evet hocam ekran kalitesi ve dolby atmos destekli ses sistemini test etmiştim.

• celebic kullanıcısına yanıt
    henüz cihaz elime ulaşmadı. fakat s4 daha üstün cihaz. kalem başlı başına çok iyi bir özellik tablet için.
    işlemci gücü s5e de düşük çekirdeklerin hızları ciddi farkediyor.

s5e de
    2 x 2.0 GHz 360 Gold
    6 x 1.7 GHz Kryo 360 Silver

s4 de
    4 x 1.9 GHz
    4 x 2.35 GHz

aslında s5e diyerek sayı oyunu yapmışlar. s4lite ismi olması gerekirdi bu modelin. sadece üretim tarihi daha yeni belki 1 fazla güncelleme alır bu sebepten.
    kullanacağınız iş ile de ilgili. sadece internette dolaşmak için gibi ise s5e rahatlıkla alınır.
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Galaxy S5e'yi 1.800 liraya kaçırdıktan sonra göz göre göre 1.000 lira daha fazla para vermek içimi acıtır.

Şimdi ikinci el Samsung tablet bakıyorum. Netflix, e-kitap, gazete, sosyal medya, Youtube ve maç seyretmek için kullanacağım. Tek önceliğim Super Amoled ekran olması, oyun vs oynamayacağım için çok güçlü işlemcilere gerek yok. Bu konuda tavsiyelere açığım.
  • beyler... tab s3 2.500 alinirmi... yok 3.500 tab s4 mi yonlenim yada s5 e
    yada direk 5.500 lte klavye hediyeli. samsung tab 6s mi alinmali

kafamda deli sorunlarrr

• catik kullanıcısına yanıt
    paranız varsa s6 almak tabiki en iyi seçenek ama onun özelliklerinin hakkını verecek uygulamalar kullanacaksanız.
    tab s4 şuanda en iyi seçenek gibi görünmekte idi kendi adıma ve onu aldım.
    bugün kurdum şahene gerçekten.
    s5e Spen desteği olmadığı ve çekirdekleri daha zayıf olduğu için tercih etmedim.
  • mouse olarak ne kullanmak lazım bluetoothlu mouse almak lazım ama önerisi olan var mı?
  • quote:

mouse olarak ne kullanmak lazım bluetoothlu mouse almak lazım ama önerisi olan var mı?
    Bluetooth mouselar çalısiyor sorun yok hocam.Dex modunda ve tablette gayet iyi.Microsoft sculp mouse ve logitech in en ucuz modeli sorunsuz calisiyor.

• quote:

paranız varsa s6 almak tabiki en iyi seçenek ama onun özelliklerinin hakkını verecek uygulamalar kullanacaksanız.
    s5e Spen desteği olmadığı ve çekirdekleri daha zayıf olduğu için tercih etmedim.
    s4 me kadar aldiniz be kalem cikiyormu icinden kutunn birde klavyeli kilif durumj nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

mouse olarak ne kullanmak lazım bluetoothlu mouse almak lazım ama önerisi olan var mı?
    logitech m590 cok memnunum aynı anda 2 bılgısyar yada tablet kullnbılıyorsun...sesız tıklamamevcut.. 220 tl cıvarı 180 tl bulup amıstım
  • quote:

hocam s4 aldım demısınız bakıyorum 3700 4000 cıvarı...lte modelı en ucuz 4.400 gordum

bu durmda s5 klavye hedıyesı ıle 5.500 almak daha mantıklı degılmı

ay sonuna kadar dusunum lte tab s6 5500 alasım var

sadece tablet ipad denır ya ios 13 ile oldukcada ıyı oldu ipad pro 10.5 veya 11 aklımı celıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam s4 aldım demısınız bakıyorum 3700 4000 cıvarı...lte modelı en ucuz 4.400 gordum

bu durmda s5 klavye hedıyesı ıle 5.500 almak daha mantıklı degılmı

ay sonuna kadar dusunum lte tab s6 5500 alasım var

sadece tablet ipad denır ya ios 13 ile oldukcada ıyı oldu ipad pro 10.5 veya 11 aklımı celıyor

Alıntıları Göster
    3.590 tl YE N11 DEN aldımhttps://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/samsung-galaxy-tab-s4-sm-t830-64gb-tablet-P373096941

klavye vardı orjinal samsung bende. sadece mouse ihtiyacım var.

s5 bence almayın. S-Pen ile çalışmak gibisi yok. ama işinize bağlı tabi yada yapmak istediklerinize. ben çizim programı kullanmak için aldım o yüzden s-pen tercih sebebim oldu.

bütçeniz varsa s6 alın düşünmeyin.

ama amacınız sadece tablet almaksa ipad başkadır. ama özgürlük yoktur. standart işlemler içinde 5-6 bin lira vermek ne kadar gerekli siz karar vereceksiniz tabi.

• catik kullanıcısına yanıt
    evet kalem standart paketin içinde. 3589,99 TL
    https://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/samsung-galaxy-tab-s4-sm-t830-64gb-tablet-P373096941
  • quote:

3.590 tl YE N11 DEN aldımhttps://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/samsung-galaxy-tab-s4-sm-t830-64gb-tablet-P373096941

klavye vardı orjinal samsung bende. sadece mouse ihtiyacım var.

s5 bence almayın. S-Pen ile çalışmak gibisi yok. ama işinize bağlı tabi yada yapmak istediklerinize. ben çizim programı kullanmak için aldım o yüzden s-pen tercih sebebim oldu.

bütçeniz varsa s6 alın düşünmeyin.

ama amacınız sadece tablet almaksa ipad başkadır. ama özgürlük yoktur. standart işlemler içinde 5-6 bin lira vermek ne kadar gerekli siz karar vereceksiniz tabi.

Alıntıları Göster
    zaten amacim 5.500 klavye hediyesi ile s6 almak ama cidden pahali diyorim. 5.500 ciktikdan sonra 7000-8000 macbook pro yada cok saglam ultrabooklarda alinabilir terddut editorum

tablet ihtiyacim varmi ona da emin degilim :)

pdflerde kalem ile testlerin çözümünü yapmayi dusunuyorum o biraz gerekli gibi...

s6 cidden dex modu ile bilgisayar gibi olcak... her birde turkcell dergilik uyuglamalari var tabletten okunur gazeteler okunur kose yazilari vs

cep telefonundan dergi okumak mumkun degil kose yazisi okunuyorda

kisaca suan tablet almasam da olur ama klavye hediyesi ay sonuna kadar var omu kacirmim diye isteyebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Evet hocam ekran kalitesi ve dolby atmos destekli ses sistemini test etmiştim.

Alıntıları Göster
    Hocam az önce tablet işini hallettim. Galaxy TAB S SM-T800 aldım.

Ekran: Super AMOLED
    Chipset: Exynos 5420 Octa (28 nm)
    CPU: Octa-core (4x1.9 GHz Cortex-A15 & 4x1.3 GHz Cortex-A7)
    GPU: Mali-T628 MP6
    RAM: 3 GB
    ROM: 16 GB
    Batarya: 7.900 mah

Tabletle birlikte orijinal Samsung Tab S Bluetooth Klavyesini de aldım. Fiyat 550.-TL
  • quote:

Hocam az önce tablet işini hallettim. Galaxy TAB S SM-T800 aldım.

Ekran: Super AMOLED
    Chipset: Exynos 5420 Octa (28 nm)
    CPU: Octa-core (4x1.9 GHz Cortex-A15 & 4x1.3 GHz Cortex-A7)
    GPU: Mali-T628 MP6
    RAM: 3 GB
    ROM: 16 GB
    Batarya: 7.900 mah

Tabletle birlikte orijinal Samsung Tab S Bluetooth Klavyesini de aldım. Fiyat 550.-TL

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam.Nereden ve kaça aldınız?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.