Şimdi Ara

!!İNCELEME!! Yeni Goodyear EfficientGrip Performance Lastikleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.434
Cevap
35
Favori
273.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aracım Honda Accord 2.0 Executive
    Michelin almaya gittim, GoodYear aldık...

Bu lastiği bugün satın aldım. İzmir-Bornova

185,00 TL *4 Adet

Yanında DESA Valiz Hediyesi vardı

Kazasız belasız kullanırız inşallah...
  • Arkadaşlar
    Sanayiye Michelin Primacy 3 almaya gittim. Bu lastik 69 db ses seviyesi var. Genelde bu lastikten memnunlar.
    Lastikcileri gezdim.
    Aklıma Dunlopu soktular. Çok yumuşak olduğunu ve 67 db ses seviyesi ile öne çıkıyor. Ancak netteki yorumlarda hem sessiz olduğu hemde sesli olduğu yazıyor. Ayrıca nette araştırdım bütün lastikleri için 67 db ses seviyesi yazmışlar. Bu bana pek inandırıcı gelmedi. Bu yüzden dunlopu eledim.

Sonra başka bir lastikçi Goodyearın yeni lastiği olan Efficientgrip Performansı önerdi. Bu lastiğinde ses seviyesi 68 db.
    Hem dunlopu hem goodyearı yanyana koyduğumda GY daha yumuşak gibi hissettim. Ayrıca netteki yorumlarda sesszliği yönünde. Ancak virajlarda ses yaptığını yazmışlar.

Kararsıım ne önerirsiniz?

Michelini 185e buldum.
    Goodyearı 190a buldum. (valiz hariç)

Yarın tekrar gezecem lastikcileri İskitlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 2007de aracı aldığımda üzerinde goodyear eagle vardı. Acemilikte çok kaldırıma yanaştığımdan balonlar oluştu, 42binde değiştirdim. 2009 da optigrip aldım, takılalı 60bin km oldu ve halen fren mesafesi, yol tutuşu iyi. Bundan sonraki lastiğim de ya vector4 ya da efficient performance olacak.
  • goodyear cabuk asınır yanlardan balon yapar yırtılır.MICHELINDAN ŞAŞMA yumusak sessız kım ne derse desın lastık MICHELINDIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuzuş

goodyear cabuk asınır yanlardan balon yapar yırtılır.MICHELINDAN ŞAŞMA yumusak sessız kım ne derse desın lastık MICHELINDIR.

Lastikten anladığınız belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    yorumundan ne demek ıstedıgını anlamadım.dalga gecer gıbı solemıssın
  • bu lastik kendi sınıfında şu anda lider durumda...çok araştırdım ve bunu almaya karar verdim.. 2 adet önlere aldım seneye 2 daha alıcam lastikler gerçekten kaliteli...
  • Goodyear efficientgrip (eski model) lastikile 20.000 km yaptım herhangi bir çatlak veya dişlerinde bir kopma olmadı. En az 25-30 bin km daha gider diye düşünüyorum. Gerçekten sessiz bir lastik, ıslak ve kuru yol tutuşta bir sıkıntı yok, bir sonraki lastiğim efficientgrip performans olacak.
  • quote:

yorumundan ne demek ıstedıgını anlamadım.dalga gecer gıbı solemıssın

"Yanlardan balon yapar" demişsiniz ya, işte o balon meselesi en çok Michelinin başına gelen bir mevzu...
    O sebeple "Lastikten anladığınız belli" mecazi yani...
  • webcin kullanıcısına yanıt
    sana gore mıchelıne bok at ızı kalsın.senın bısey bıldıgın yok asıl sen good year kullan kazıklan.ben mıchelın kullanayım.mıchelın en konforlu en yumusak lastıktır ve ıslak kuru testlerden hep bırıncı cıkar ıster ınan ıster ınanma.sende goodyear dıye mılletın beynını yıka.
  • gripin518 kullanıcısına yanıt
    herkesın aldıgı lastık kendıne en ıyısıdır.pırellı vardı aman allahım dagıldı patı ceke ceke gıdıyoduk.sonra brıdgestone dedıler aldık lastık sert butun yoldakı ses aracın ıcınde cok sert.sonra mıchelın aldık 1 NUMARA ses konfor guven mukemmel.
  • quote:

sana gore mıchelıne bok at ızı kalsın.senın bısey bıldıgın yok asıl sen good year kullan kazıklan.ben mıchelın kullanayım.mıchelın en konforlu en yumusak lastıktır ve ıslak kuru testlerden hep bırıncı cıkar ıster ınan ıster ınanma.sende goodyear dıye mılletın beynını yıka.

Sen ne diyosun! Öncelikle terbiyeni takın, düzgün konuş!
    Senin yaşın kadar Michelin kullandım ben...
    Senin kafan kadar yanaklardan balon yaptı hepsi!

Bak bakalım en sessiz, en birinci lastik hangisiymiş...
     !!İNCELEME!! Yeni Goodyear EfficientGrip Performance Lastikleri

Al buda fiyatlar!
    Bak bakalım kim kazıklanıyor...
    Goodyear 176 TL

Michelin 199 TL

düzgün konusacak bırısı varsa oda sensın .oncelıkle yorum yapmayı ogren ınsanlara sakayla karısık laf sokuyosun sonrada mecazı dıyosun.beynınde dusunduklerını yazarken 2 kere dusun.sen etıketlere bakarak konus. boyle yorum yapan ınsan cok burda .ayrıca dıkkat et balon kafayla neler yapabılırım aklın almaz..
  • quote:

düzgün konusacak bırısı varsa oda sensın .oncelıkle yorum yapmayı ogren ınsanlara sakayla karısık laf sokuyosun sonrada mecazı dıyosun.beynınde dusunduklerını yazarken 2 kere dusun.sen etıketlere bakarak konus. boyle yorum yapan ınsan cok burda .ayrıca dıkkat et balon kafayla neler yapabılırım aklın almaz..

Tabi cevap bulamadın abuk sabuk yaz bakalım...

Hadi işine bakalım hadi, daha fazla kirletme forumu...
    sana Michelinlerinle ve balonlarınla mutluluklar...

Not: Bu arada "Lastikten anladığınız belli." yorumu da bana ait değil! daha sataşacağın yeri bile bilmiyorsun...
  • Arkadaşlar burası bir forum ve bu da inceleme topiği, Herkes kimseyi incitmeden yorum yapmakta serbest ancak, kullanım sonrası tecrube ile yorum yapılması kullanmadan o kötü bu iyi demek yanlış olur ve daha önemlisi sadece bir lastik yorumu için başkalarını rencide etmek sataşmak çok gereksiz ve yersiz. Herkes kendi lastiği ile mutlu ise ne ala ne güzel. son olarakta bu söylenmiş zaten tartışma son bulmuştur umarım

Ben yeni Goodyear lastiklerim ile 20.000'e girmek üzereyim. Şu an hiçbir şikayetim yok (biri patladı bu arada civata girmiş nasıl bulduysam onu da şans işte:)
    "Yanlardan balon yapar" demişsiniz ya, işte o balon meselesi en çok Michelinin başına gelen bir mevzu...
    O sebeple "Lastikten anladığınız belli" mecazi yani... bak bunu sen yazdın oruclusun galıba beynın sulanmıs senın...

senın gıbı laubali adam cok gordum bu forumlarda once kız gıbı laf atar kaçar sonra erkek zanneder kendını adamlık taslar..yorumu begenmıyosan adam gıbı ıfade edersın ..begenmedıgın yoruma laf atarken dıkkat et yasın kac bılmıyorum ama daha cok sey ogrenceksın..BILIYOSAN KONUS ALİM SANSINLAR , BILMIYORSAN SUS ADAM SANSINLAR...

bıdaha sana cvp verıp senın sevıyene ınmeyecegım ugurlar ola...
  • 2. el 30 bin km'de aldığım aracın orjinal lastikleriydi. Ama 30 bin km'de lastik neredeyse bitmiş durumda, bana göre çok çabuk tükenen bir lastik, bundan sonrakine inşaAllah CPC 5 düşünüyorum.
  • quote:

senın gıbı laubali adam cok gordum bu forumlarda once kız gıbı laf atar kaçar sonra erkek zanneder kendını adamlık taslar..yorumu begenmıyosan adam gıbı ıfade edersın ..begenmedıgın yoruma laf atarken dıkkat et yasın kac bılmıyorum ama daha cok sey ogrenceksın..BILIYOSAN KONUS ALİM SANSINLAR , BILMIYORSAN SUS ADAM SANSINLAR...

bıdaha sana cvp verıp senın sevıyene ınmeyecegım ugurlar ola...

Öncelikle o yazmaya çalıştığın cümlenin doğrusunu yazayım!

"Söz bilirsen söz söyle, senden duyup ibret alsınlar; söz bilmezsen sükut eyle seni adam sansınlar..."

Şimdi; ben Goodyear Efficientgrip Performans lastikleri hakkında bildiklerimi ve önceki kullandığım lastiklere göre tecrübelerimi örnekleriyle ve ispatlarıyla söyledim...

Çünkü doğruydu söylediklerim, ki doğru olduğunu bu forumda bile azcık araştırsanız göreceksiniz...

Şimdi sizen sözünüzü tutmanızı ve kendi söyleminizi uygulamanızı isteyeceğim...
    ama bunu bile yapamayacaksınız?
    Ne demiştiniz?
    "bıdaha sana cvp verıp senın sevıyene ınmeyecegım ugurlar ola..."

Eyvallah...

Bende diyorum ki;
    Sizin söyleminizle;
    "BILMIYORSAN SUS ADAM SANSINLAR..."

Sözün doğrusu olarakta;
    "söz bilmezsen sükut eyle seni adam sansınlar.."

Tabi anlayabilirseniz!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

2. el 30 bin km'de aldığım aracın orjinal lastikleriydi. Ama 30 bin km'de lastik neredeyse bitmiş durumda, bana göre çok çabuk tükenen bir lastik, bundan sonrakine inşaAllah CPC 5 düşünüyorum.

Bahsettiğiniz aracınızın orjinal lastiklerinin Goodyear Efficientgrip olduğunu sanıyorum... Yanlışsa düzeltin...

Çünkü imzanızdaki araç 2011 Focus... ve 2011 de Goodyear Efficientgrip Performans yoktu...

Zira incelemesi yapılan lastik
    Goodyear Efficientgrip Performans ve bunlar birkaç ay önce yeni çıktı ve önceki Efficientgrip lastiklerer göre oldukça geliştirilmiş bir lastik...
    Ha bu Goodyear Efficientgrip Performansın erken bitmeyeceği anlamına gelmez tabi ki, bunu yakın zamanda kullanıcıların tecrübelerinden göreceğiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

2. el 30 bin km'de aldığım aracın orjinal lastikleriydi. Ama 30 bin km'de lastik neredeyse bitmiş durumda, bana göre çok çabuk tükenen bir lastik, bundan sonrakine inşaAllah CPC 5 düşünüyorum.

Bahsettiğiniz aracınızın orjinal lastiklerinin Goodyear Efficientgrip olduğunu sanıyorum... Yanlışsa düzeltin...

Çünkü imzanızdaki araç 2011 Focus... ve 2011 de Goodyear Efficientgrip Performans yoktu...

Zira incelemesi yapılan lastik
    Goodyear Efficientgrip Performans ve bunlar birkaç ay önce yeni çıktı ve önceki Efficientgrip lastiklerer göre oldukça geliştirilmiş bir lastik...
    Ha bu Goodyear Efficientgrip Performansın erken bitmeyeceği anlamına gelmez tabi ki, bunu yakın zamanda kullanıcıların tecrübelerinden göreceğiz...

evet orjinal lastiği... efficent grip ve performans farkını dikkatli okuyunca anladım. umarım yenisinde bu sıkıntı giderilmiştir, olmazsa ondan alırız

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.