Şimdi Ara

#incehesap.com mağduriyeti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kasım ayında özeliikler donanım haberdeki reklamları ve konuları sebebiyle fazla online alışveriş yapmasamda kampanyayı fırsat bilip bir hata ettim vewww.incehesap.com dan iki adet telefon aldım.

Cihazlardan birine aldıktan iki ay sonra SMS geldi bu cihazdaki imei kopyalanmış tır cihazınız xxx tarihinde kapanacaktır diye.

Durumu ince hesap mail olarak bildirdim benden TC kimlik numaram ve cihaza eşlesecek telefon numaram istendi bende hepsini kendilerine mail yolu ile bildirdim .

Cihaz için işlemin yapıldığı bilgisini alınca kontrol ettim ve sorun yoktu .

Sonraki hafta iki SMS birden aldım ve cihazın hem önceki imeisi kayıt dışıydı hemde diğer ikinci ımeı kayıt dışıydı.

Bende kendilerine mail ve telefon ile durumu tekrar bildirdim ve ilgilecekleri cevabını aldım.

Tam bir ay boyunca ısrarla cihazın kapanacağı tarihi söylememe rağmen defalarca 10-12 kere arama 8-9 yazışma yapmama rağmen ne arayan nede çözüm üreten oldu .

An itibariyle dün arayıp ısrarla yarın cihazım kapanacak dememe rağmen cihazım şuan iki imeide kapalı ve halen kayıtsız görünmekte e devlette.

Ayrıca cihazları alırken xxx sitesinden kendilerine hangi dist garantisinde diye sorduğumda bana delta denmesine ragmen ömrümde duymadığım arayınca telefonuna bile ulaşamadım bir firma garantisinde çıktı , bunu özür baabında 30 TL lk çek vererek çözdüler , ben uzatmadım açıkcası iade vs yapmak istemedim iyi niyetinden dolayı ..

Şimdi nereye nasıl başvurulur ne yapılır nasıl yol izlenir bana yardımcı olabılırmısınız.

Teşekkürler iyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç uğraşmayın telefon eşleştirme ile IMEI durumunuz düzeltilse bile yarın başka bir numara ile kullanamazsınız. THH'ne tüm süreci belgeler ile açıklayarak başvurun paranızı geri alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 27 Mart 2020; 1:44:45 >
  • Yani konu sahibinin SIM kartı aldığı telefonla eşleştirilirse daha sonra farklı telefon kullanmaz mı?Yeni telefon alınca ne olacak?@espial
  • Yanlışlık olmuş başka bir numara demek istemiştim.

• Şikayetvar sitesinde inanılmaz şikayetler var incehesap hakkında. Benim de ağzım yandı birkez, THH’ye gidin hiç uğraşmayın, çöp bile alınmaz bu siteden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.