Şimdi Ara

::::IMEI SORGULAMA:::: (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
0
Favori
1.577.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcell.den sorgulayınca kayıtlı cıkan tlf,telekomünikasyon kurumundan sorgulayınca kayıtlı degil çıkıyor,herhalde eldeki veriler birleştirilecek bakalım ne zaman bu işler bitecek...
  • aynen telsimin kayıtlıdır onayı verılen imei lerde turkcell in sorgulamasında kayıtsız cıkıyo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: izzmitlee

aynen telsimin kayıtlıdır onayı verılen imei lerde turkcell in sorgulamasında kayıtsız cıkıyo...
    hepsi birleşecek herhalde ak-kara ortaya cıkacak...hatalı işlem varsa onlarda ortaya cıkacak ditorlar..artık neyse...
  • ya visualize ben şimdi ana avrat gidicem... bak kardeşim şimdi senin alttaki yere tıkladım..tk nın sorgulama sayfası cıktı..orda benim kızın ımeı nı sorguladım kayıtsızdır dıyo.. gecen gun senın alttaki ''imei sorgulama'' linkinden turksellin sorgulaması cıkıyodu aynı imei yi ordan sorgulamıstım kayıtlı demişti... bu nasıl iş anlamadım...
  • turkcell den sorgulucam bi daha aynı imei yi.. uyuz oldum walla..
  • quote:

ya visualize ben şimdi ana avrat gidicem... bak kardeşim şimdi senin alttaki yere tıkladım..tk nın sorgulama sayfası cıktı..orda benim kızın ımeı nı sorguladım kayıtsızdır dıyo.. gecen gun senın alttaki ''imei sorgulama'' linkinden turksellin sorgulaması cıkıyodu aynı imei yi ordan sorgulamıstım kayıtlı demişti... bu nasıl iş anlamadım...

dostum güncel ve geçerli olanı imei.tk.gov.tr adresidir kesin sonuç burdan çıkıyor bilgine.
    ama cebin faturalıysa yine sana bişey olmaz.
  • hayır faturalı deil ama gecen gün turkcell den sorguladım kayıtlı dıyodu.. bugun tk.org tan kayıtsız diyo.. gene turkcell den sorgulıcam şimdi de turkcell in sorgulaması acılmıyo...
  • quote:

hayır faturalı deil ama gecen gün turkcell den sorguladım kayıtlı dıyodu.. bugun tk.org tan kayıtsız diyo.. gene turkcell den sorgulıcam şimdi de turkcell in sorgulaması acılmıyo...
    ne oldu sonuç...
  • kayıt altına alınmayan tlf 15-12-2005 itibariyle görüşmeye kapatılacak....
  • akşam show tv,de bir prg vardı kayıt dışı tlf 10 gün sonra kapanacak diyorlardı seyreden varmı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 15 Aralık 2005, 10:30:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: visualize

kayıt altına alınmayan tlf 15-12-2005 itibariyle görüşmeye kapatılacak....

hayır sadece daha önceden çalıntı ve kayıp olarak sisteme imei'si girmiş
    20000 civarı tel bu tarihte kapanacak diğerleri daha belli değil ne zaman
    kapanacağı...
  • slm,
    benim telefona da msj gelmişti(turkcellden) ama telim kayıt dışı gözüküyor hala.ne yapiyor bu adamlar anlamadim ki.. telefonum kayıtdışı gözüküyor şu an..(hem türkcellin sitesinde hem telekomun sitesinde) kayıtdışıysa neden kapanmadi.kayıtlı ise neden kayıtdışı gözüküyor.gelen mesaji kayıt ettim.eğer telimi kapatirlarsa ilerde bu mesaji göstererek hak iddia edebilir miyim?... ve en çok merak ettiğim.bu 12 temmuz sorasi tellere de msj geldi mi? bunu net olarak bilen var mi? yani birkaç gün sora kapatacaklari tellere de mesaj yollamak gibi bir manyaklik yapmadi adamlar değil mi? yoksa yaptilar mi?
  • bizim tlf.1 tanesi faturasızdı k750i acele ettik aldık neyse onu turkcell kayıt etti mesajıda saklıyoruz artık işe yarar yaramaz ama Telekomünikasyon kurumundan sorgulayınca cıkmıyor böyle bir durum devam ediyor kendi adıma,bende acaba diyorum ama bu konuda turkcell,de güveniyorum....zaten başkada care yok şu an için...
  • son dakika haberi

Kayıtsız ceplere ikinci mesaj geliyor...

Üç farklı GSM operatöründen gelen bilgilerden kafası karışan, yanlışlıkla ‘hayır’ mesajı gönderen, kuyrukta beklemek istemediği için kayıt yaptırmayı ihmal edenlere, kesin listeler tesbit edildikten sonra ya son bir mesaj daha gönderilecek ya da sesli arama ile ikaz edilecekler.

Bu sayede kaydını bir türlü yaptıramamış olanlardan, telefonunu 13 Temmuz öncesi alanlar, fatura ibraz etmeleri halinde ücretsiz, diğer hallerde 5 YTL karşılığı beyaz listeye girecek. 13 Temmuz sonrası aldığı telefonu kayıt dışı olduğu tesbit edilenlerden ise sadece ‘faturalı’ olanlar beyaz listeye dahil edilecek.

Tüketiciler Derneği Başkanı Engin Başaran ise seri numarası klonlanmış cep telefonu kullananları uyardı. Kendilerinin bu konuda hukuk mücadelesi başlatacaklarını belirten Başaran, yasal haklarını sonuna kadar arayacaklarını ifade etti. Kayıt dışı telefonların 12 milyonunun kaçak, 6 milyonunun da klonlanmış cihazlardan oluştuğu tahmin ediliyor.

kayıp ve çalıntı’ olduğu bildirilen cep telefonlarının bugün itibariyle kullanıma kapatılmaya başlanacağını vurguladı. Üst kurul, kendisine ve savcılıklara yapılan ihbarlar çerçevesinde ‘kara liste’ oluşturdu. Listede yaklaşık 10 bin telefonun bulunduğu ifade ediliyor.

• quote:

quote:

hayır faturalı deil ama gecen gün turkcell den sorguladım kayıtlı dıyodu.. bugun tk.org tan kayıtsız diyo.. gene turkcell den sorgulıcam şimdi de turkcell in sorgulaması acılmıyo...
    ne oldu sonuç...

sonuc bekliyoruz kardesim hala bişe olmadı telefon acık ve herhangi bir mesajda gelmedi...
  • quote:

quote:

quote:

ne oldu sonuç...

sonuc bekliyoruz kardesim hala bişe olmadı telefon acık ve herhangi bir mesajda gelmedi...
    babamın tlf aynı durumda turkcell kullanıyor ve kayıtlı gözüküyor bir aksilik çıkması cok cok zor bir ihtimal daha verileri birleştiremediler başak sorun yok bence...

• izzmitlee linkler calışıyor bak istersen şu an...
  • okı dostum saol ama hala aynı s.et gıtsın beklıcez bakalım eger sorun varsa zaten msj gelır ...
  • topic google,de kendi kategorisinde 2. sırada kaldı
  • kapanan tlf yok herhalde....
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.