Şimdi Ara

Imei numaram klonlanmış!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 2 hafta önce forumda bi arkadaştan iphone 4 almıştım dün "yasal uyarı: xxx imei numarası KLONLANMISTIR, cihaz 30 gün içerisinde kapatılacaktır." Diye mesaj aldım btk sitesinden kontrol ettiğimde aynı uyarıyla karşılaşıyorum. Cihaz genpa çıkışlı kutusu vs. Herşeyi mevcut ancak fatura yok. Daha önce birisi genpadan güç bela fatura çıkarttırabilmiş ancak benim uğraşacak vaktim yok çalışıyorum... Ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum... :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Faturayı çıkartsanız bile sadece sizin hattınız için açık olur telefon.Başka sim kart takarsanız telefon çalışmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona razıyım da bu işlemi fatura olmadan yaptırabilen var mı onu merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı olay benimde başıma geldi avea iletişim merkezinden almıştım telefonumu (sony xperia z),bir sabah uyandığımda telefonum iletişime kapalıydı aveaya gittiğimde klonlanmış olduğunu söylediler faturasını istediler sadece faturayı götürdüm sadece bir numaraya açık olabiliceğini söylediler el mahkum kabul ettim yaklaşık bir hafta içerisinde açıldı telefonum ama sadece tek bir numaraya,faturayı bulursanız kafanıza takacağınız bi sorun olmaz
  • Faturayı bulamadık cihazı sattım bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.