Şimdi Ara

IMEI kayıt ücretine yüzde 230 zam! Telefonlarda pasaport kaydı 20.000 TL oldu (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
13
Favori
42.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş

1 TB seçimi ile en tepenin tepesinin fiyatını baz alarak örneklemişsiniz...

Ucuza edinmek için yurtdışından satın almanın dışında başka alternatif yok zaten...

Yani yurt dışı edimim fiyatı + 20 bin TL kayıt harcı ile birlikte 500 dolar civarında karlı olma durumu söz oluyor.

Yılbaşında kayıt harcının 30 TL'ye çıkarılacağından bahsediliyor. Yurtiçi kayıtlı kullanacaksanız, yılbaşına kadar alım yapmalısınız.

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

Evet, en geniş hafızalı modeli seçtim çünkü yurt dışında birçok mağazada genelde sadece 1 TB modeli var ve insanlar bu seçeneği seçiyor. Bizde de hizmet veren Metro grubun elektronik marketleri Media Markt ve Saturn ile, bu grubun en büyük rakibi olan Balfin grubun Neptun elektronik marketi ve Migros benzeri indirim marketi olan Spar genelde aktüel ürün olarak 1 TB modelini getiriyor. En çok indirime giren ve en rahat bulunan modeli ele aldım bu sebeple.

Black Friday zamanı almayı düşünüyorum, şu 20 bin kayıt harcı olayından sonra 15 Pro Max'i beklediğime pişman oldum. Bakalım güzel bir indirim olursa alacağım. Öneriler için teşekkürler.

• bu parayı verip kayıt ettiren bir de üstüne sadece kayıt ettiği kişinin pasaportu ile kullanabiliyor değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.